Подяка за чемну українізацію

Оскільки із клепкою, пам’яттю і логікою проблема на загал у суспільстві, й у патріотичного зрізу, зокрема, варто нагадати, КОМУ САМЕ слід дякувати за українізацію, і яка вона якісна і дієва.

Читати далі

Чи варто проводити вибори в Дії

Обережно і дипломатично, але категорично: розробник естонської системи онлайн-голосування Прііт Вінкель (Priit Vinkel) не рекомендує українській владі проводити вибори через Дію. І взагалі, каже, що Україна ще не доросла до електронного голосування.

Читати далі

Україні потрібна Стратегія історичної політики

Вибух повномасштабної російсько-української війни зробив невідворотними корінні зміни в українській історичній політиці. Питання лише в тому, як здійснити їх не на шкоду, а на користь державі, зокрема – зміцнити її перед лицем російської агресії.

Читати далі

Енн Епплбом: Захід мусить перемогти Росію

Путін не відмовився від своїх планів. Він вважає, що союзники України втратять інтерес до неї. Про це пише американсько-польська історикиня, лауреатка Пулітцерівської премії Енн Епплбом у виданні The Atlantic.

Читати далі

(Не)свобода слова (відео)

Про неефективність інформаційної політики в Україні сказано чимало. Чому неефективна? Що робити?

Читати далі

Санкції на часі. 17.11.2023

Вчора у Сан-Франциско лідери США та Японії домовилися продовжувати жорсткі санкції проти росії та рішуче підтримувати Україну. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 17.11.2023.

Читати далі