За поширення української мови

Хочете українізації – не солдат доставайте і не кидайтесь захищати нарцисичних стерв, – підтримуйте українську культуру. Читайте, дивіться, грайте, слухайте і співайте.

Читати далі

Санкції на часі. 20.11.2023

Єврокомісія у 12-му пакеті санкцій проти росії пропонує ввести обмеження щодо сина Дмитра Медведєва. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 20.11.2023.

Читати далі

Життя з контузією

В Україні зараз сотні тисяч людей з акубаротравмами різного ступеня важкості. І допомогти їм вкрай складно вже. Які наслідки контузії можуть бути, я відчув на своєму досвіді. І можу сказати, що це велика проблема.

Читати далі

Опора і опірність

Саме прояви гідності, відповідальності, відчуття громади і справедливості й складають основу європейської ідентичності українців. Давайте пам’ятати про ці чесноти і спиратися на них у допомозі ЗСУ та одне одному.

Читати далі

Міністр оборони США Ллойд Остін у Києві

Перемовини на високому рівні будуть зосереджені на зміцненні стратегічного партнерства між США та Україною, включаючи забезпечення ЗСУ необхідними бойовими можливостями, в т.ч. на зимовий період.

Читати далі

Альтернативные средства перехвата Shahed-131/136

Получи мы еще в 2018 г. возможность формировать группы легкой авиации, имели бы и средство эффективной борьбы с совершенно неожиданным на то время средством поражения.

Читати далі

Большая политика без России

Главная международная встреча 2023 года произошла в Сан-Франциско. Там не было путина, что дает основания говорить о выпадении Москвы из процессов реального влияния на глобальные вопросы.

Читати далі

Вісті з фронтів. 20.11.2023

Огляд оперативної обстановки на Куп’янсько-Лиманському та Бахмутському напрямках. Склад сил і засобів угрупувань військ противника, які діють північніше р. Сіверський Донець.

Читати далі