Новости из США. 9 ноября 2023 года

• В Сенате работают над законопроектом о помощи Украине, Израилю, Тайваню и по укреплению южной границы США • Сенатор Манчин отказался от переизбрания • Третий раунд дебатов республиканских кандидатов в президенты

Читати далі

Сергій Кислиця: «Вся російська місія в ООН – це серпентарій, розвідники і шпигуни»

ВВС розпитала дипломата, які емоції у нього виникають зараз щодо ООН, коли він працює там у розпал російсько-української війни, чи є шанс на реформування ООН.

Читати далі

Порошенко відвідав 5-у окрему танкову бригаду (фото, відео)

Петро Порошенко передав військовим тягач DAF YA, прально-душовий комплекс, болотні шини, будматеріали для утеплення бліндажів та зворушливі малюнки дошкільнят з Черкащини.

Читати далі

Санкції на часі. 10.11.2023

Російський уряд планує заборонити імпортний одяг та побутову хімію. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 10.11.2023.

Читати далі

Ця зима може виявитися складнішою, ніж попередня

Справа не лише у ресурсі енергомереж або у кількості протиракет. Проблема в тому, що ми входимо в цю зиму з очевидно меншим резервом психологічної стійкості та з очевидно більшою колективною втомою.

Читати далі

«Готуймося затягувати пояси і шукати підхід до Трампа»

Інтерв’ю з Валерієм Чалим про США – про все, що останнім часом на слуху. За подіями у США нині дуже пильно стежать і все наше суспільство, й журналісти. Маємо чимало конспірології та не завжди достатньо інформації.

Читати далі

Місяць героїчної оборони Авдіївки (фото)

Місяць запеклих боїв, витримки та звитяги наших захисників, які продовжують героїчно тримати оборону. Дякую кожному захиснику, кожній захисниці, які боронять Авдіївку. Схиляю голову перед тими, хто на щиті. Вічна Памʼять і шана.

Читати далі

Угроза применения КАБ и пути противодействия

В последние месяцы авиация рф увеличила применение корректируемых авиационных бомб (КАБ). Что представляет собой эта угроза от оккупационных войск, и как с ней бороться?

Читати далі