Запасы ракет у оккупантов, и что следует понимать из данных ГУР

Свежая информация ГУР об имеющихся запасах ракет у рф многих повергла в состояние паники и доисторического ужаса. Как следует читать эти цифры без неуместной паники?

Читати далі

Іран, Ізраїль, Китай та Третя Світова

Аналіз дій Ірану і його проксі у війни ХАМАС проти Ізраїлю та перспективи позицій Ірану (і не тільки) у Третій Світовій.

Читати далі

Середньовіччя чи відсутність журналістських стандартів?

Журналіст УП назвав законопроєкт Євросолідарності, який пропонує дієву і реалістичну процедуру заборони кремлівської секти, середньовічним. Хоча середньовіччям є саме московська УПЦ з її «домостроєм».

Читати далі

Щодо скорочення термінів повернення валютної виручки

Ініційоване урядом скорочення термінів повернення валютної виручки зі 180 днів до 90 може зашкодити (якщо воно буде прийняте) країні набагато більше за всі непродумані рішення.

Читати далі

Плановое уничтожение российской ПВО – хрупкий баланс нарушен

Украинские войска выбили критическое для хрупкого баланса количество российской ПВО всех типов. И теперь, чтобы прикрыться в Украине, России следует оголяться.

Читати далі

«Нам потрібна єдність задля перемоги» – Порошенко

Петро Порошенко закликав припинити політичні ігри та об’єднатися заради перемоги України: «Ми не маємо права на політичні ігри, хайп і вибори в умовах смертельної для країни загрози. Це не дитячі ігри, коли йдеться про саме існування української державності».

Читати далі

Санкції на часі. 07.11.2023

ЗМІ повідомили про різке падіння попиту у росіян на нерухомість у Дубаї. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 07.11.2023.

Читати далі

Вісті з фронтів. 07.11.2023 (відео)

Огляд оперативної обстановки на Лиманському та Куп’янському напрямках. Про патрулювання повітряного простору над Чорним морем літаками рф із ракетами “Кинжал”.

Читати далі