Верховна Рада позбавила громади «військового» ПДФО

За кожним десятком дронів, комплектом гуми, автівкою або будматеріалами треба буде йти на міністерські процедури (з усіма бюрократичними наслідками та втратою часу і бажання цим займатись).

Читати далі

Від(чеп)іться від Залужного

Всі, хто не вписується в “єдину” картину руханок, вишитих подушок і безмежної віри в умовне “зниження тарифів вдвічі”, – той враг народу, барига і агент. Саме тому їх так вкурвив прояв вільної думки з боку Головкома.

Читати далі

Санкції на часі. 09.11.2023

В росії немає чим замінити 50-річні літаки Ан-24 та Ан-26, розроблені в українському КБ «Антонов» у 1950-60 роках. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 09.11.2023.

Читати далі

Удар по «Аскольду». Надважка втрата для Росії

Удар по судноремонтному заводу «Залив» у Керчі, де три ракети SCAPL/Storm Shadow прилетіли по 67-метровому МРК проєкту «Буян-М», – чудова в усіх сенсах операція.

Читати далі

Євросоюз дав історичний шанс Україні. Попереду спринт і марафон

Єврокомісія рекомендувала державам ЄС почати переговори з Україною про вступ до ЄС після реалізації низки реформ. Україна не має іншого вибору, ніж іти до ЄС і НАТО. Це питання виживання у найпрямішому сенсі слова.

Читати далі

Левый берег в объятиях «серой зоны»

“Серая зона” на левом берегу Херсонщины не стоит на своём месте, не стагнирует, а, наоборот, с каждым днём расширяется, поглощая уже не только прибережную зону, но и села, дороги.

Читати далі

Вісті з фронтів. 09.11.2023

“Стрибок” за Дніпро. Частина 1. російське командування на Кримсько-Таврійському напрямку отримало явно не запланований ним раніше, значний “головний біль”. Там все йде чітко “за планом”, однак, явно не російським.

Читати далі