10 хороших новин 01.02.2023

Валентина Емінова

✔ Непереможна українська армія відбила атаки копрокадаврів у районах населених пунктів Ямполівка, Спірне, Роздолівка, Благодатне, Красна Гора, Бахмут, Кліщіївка та Парасковіївка Донецької області. Крилаті козаченьки і суворі ландшафтні дизайнери набили лаптям три скупчення.
До російської пакетної армії доєдналися ще 920 новобранців.

✔ Державна служба етнополітики та свободи совісті визначила, що УПЦ МП таки є російською церквою. В офіційному висновку йдеться, що УПЦ МП продовжує підпорядковуватися РПЦ, і до сраки їхній типу оновлений статут.
Чекаємо на нові рішення РНБО 😊.

✔ Путін назвав нову мету «есвео» – не допускати обстрілів прикордонних регіонів Росії. Так от, блять. Демілітарізація, денацифікація, десатанізація, не стріляйте по нам, пожалуста.
Ну хулі, тоді стріляйте по собі самі. Ви це прекрасно вмієте, 8 років бомбили Донбас.

✔ Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що Росія має вивести війська з Абхазії та Осетії, які окупувала ще 15 років тому. Це має відбутися в межах можливої мирної угоди, яка покладе край війні Кремля в Україні. «Росія вже практично програла битви, якщо не повністю війну», – заявила Зурабішвілі.
Я розумію Данілова, який заявив, що Грузія хоче причепитися до нашої перемоги. Справді, ніде не купиш лінійку, якою можна виміряти те ніх*я, що його зробила офіційна Грузія, аби нам допомогти.
Але. Зараз будь-яка заява, що підриває авторитет балалайні як країни, якої всі бояться, грає нам на користь.

✔ Пліткують, що у п’ятницю США можуть оголосити новий пакет допомоги з високоточними крилатими ракетами GLSDB, які вміють літати на 150 кілометрів 🥳. І загалом пакет потужний – понад $2 млрд, там і допоміжне обладнання для систем ППО Patriot, і високоточні боєприпаси, і Джавеліни.

✔ У Києві почали кампанію з перейменування Повітрофлотського проспекту. Пропонують назвати його на честь Європейського Союзу. Назва Повітрофлотський хоч і виглядає більш-менш невинно, але насправді це на честь розвитку і зміцнення Червоного повітряного флоту.

✔ ЄС закупив нам 6,6 млн LED-ламп, їх вже можна обміняти на старі лампи розжарювання. Це допоможе зекономити і дефіцитну електрику, і на комуналці.

✔ Генсек федерації карате сосії Сергій Увицький поїхав воювати в Україну, думаючи, що він дуже крутий і тактикульний перець. Але наші про це не знали і перетворили його на звичайний наповнювач для пакетів.

✔ У Мелітополі сталася пожежа біля захопленого лаптями заводу «Рефма», де у них база. Можливо, вже й була…

✔ Представники п’яти регіонів Росії заявили про проведення онлайн-референдумів за незалежність від РФ. Це члени ініціативних груп, які представляють Кенігсберг, Ингрію, Урал, Сибір та Кубань. Початок проведення онлайн-референдуму запланований на 16 лютого. Назву платформи, на якій він буде проведений, організатори обіцяють оголосити заздалегідь.
Да-да, я знаю, що все це не виглядає дуже серйозно. Але, бл*ть, це як з Грузією.

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

Автори