Російський наступ на Харківщині. Актуальна ситуація і перспективи

Харків є і залишатиметься недосяжною метою росіян. Ну, не мають вони для такої операції зайвих 300000 багнетів. А краще 350000. Як повідомляють обізнані люди, морги лікарень Білгородської області вже заповнені. А наші ще до ладу й не починали.

Читати далі

Изменится ли политика россии после кадровых изменений в минобороны рф

О замене сергея шойгу на посту министра обороны говорили уже давно. Вместо сергея шойгу поставили близкого друга путина, экономиста, андрея белоусова. Чего ждать Украине?

Читати далі

Термінова допомога рятівникам Харкова та Вовчанська

Вантаж на Схід готуємо вже добу: сотні ФПВ, Старлінки, генератори, Мавіки, пересувні майстерні, детектори дронів “Ванільний Цукорок” і квадроцикли. За 24 години все це вже буде у військових.

Читати далі

Брифінг Євросолідарності щодо будівництва фортифікацій (відео)

Євросолідарність наполягає на концентрації всіх ресурсів для швидкого будівництва фортифікаційних споруд. Якщо висновки з бездіяльності влади не будуть зроблені, Бахмут, Авдіївка, Мар‘їнка будуть постійно повторюватися.

Читати далі

Санкції на часі. 13.05.2024

рф змушена використовувати у виробництві зброї чипи з помп для грудного молока, холодильників тощо, оскільки діють експортні обмеження США. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 13.05.2024.

Читати далі

Тімоті Снайдер: Росія може програти цю війну

Росія може програти. І вона повинна програти, заради світу – і заради себе самої. Поразка в Україні – це історичний шанс для Росії стати нормальною країною.

Читати далі

Як вмирає українське містечко

Колись містечко повернеться до життя. Коли виженемо росіян із України. Але навряд чи вилікується від нанесених йому ран. Навряд чи стане таким багатолюдним, як до війни. Тому що воно на кордоні з росіянами.

Читати далі

Готуємося до довгого, виснажливого літа

Ситуація навколо Харкова надовго. Росіяни зараз не мають ресурсів на штурм Харкова. Ключове слово «зараз». Почують слабину, будуть мати успіх навколо міста, наростять зусилля.

Читати далі

Белгород – инциденты в серой зоне

В российском кривом зеркале есть только злополучный подъезд дома в Белгороде, где погибли 12 человек. Но нет тысяч других разрушенных подъездов, которые погребли под собой украинцев.

Читати далі