Фейки тижня пропаганди рф

• Аварія на Хмельницькій АЕС • Російське коріння мешканців ТОТ • Масове збиття ракет ATACMS • Початок мирних переговорів • Знищення арсеналів у Одесі.

Читати далі

Робоча поїздка Петра Порошенка на Донеччину (фото, відео)

Представники бригад ДШВ і Сухопутних військ неподалік Краматорська зустрілися з волонтерською командою, щоб прийняти дефіцитний вантаж.

Читати далі

Счет идет на дни

Будут обстрелы, бесконечные вбросы. Раздёргивают по всем возможным поводам. Впереди несколько самых сложных недель. Но мы подобное уже проходили. И сейчас пройдём. Станьте опорой для тех, кто близко.

Читати далі

Санкції на часі. 03.05.2024

Концерн Uniper, найбільший клієнт «Газпрому» у Німеччині, вимагає $15 млрд за непоставлений газ. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 03.05.2024.

Читати далі

Наскільки ефективні санкції проти росії та ірану

Дія західних санкцій на росію та іран обмежена, але альтернативи їм немає, кажуть експерти. Іран знає про це, Китай знає, і влада США вочевидь теж.

Читати далі

Фонд Порошенка купив кисневу барокамеру для лікування поранених (фото, відео)

В одному з медзакладів столиці відкривається відділення гіпербаричної оксигенації. Ремонт приміщення і купівлю новітньої установки гіпербаричної оксигенації (барокамери) профінансував Фонд Порошенка.

Читати далі

Макрон готовий до бою з російською загрозою. Яка відповідь України?

Реалізація ініціативи Макрона – це «вікно можливостей» для нашої Перемоги. Попри згаяний час, можливість ще не втрачена, якщо, звісно, включитися в її реалізацію з розумом і належною політичною волею.

Читати далі