Санкції на часі. 17.05.2024

Рада ЄС заборонила “мовлення” в Євросоюзі “РІА Новини”, “Ізвестій” та “Російської газети”, а також радіо Voice of Europe. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 17.05.2024.

Читати далі

Про мотивацію

Найголовніший чинник у війні на цьому етапі – мотивація. “Ефективність” управлінських навичок влади така, що і диктатура не працюватиме. Але влада ще не на всі граблі наступила. І також потребує мотивації.

Читати далі

Терміново потрібна допомога підрозділу ДШВ на Харківщині

Внаслідок щільного обстрілу постраждало обладнання роти ударних БПЛА. Запас ФПВ-дронів є, але терміново потрібні Старлінки, антени-підсилювачі, щогли, комп’ютери. Дуже просимо допомоги!

Читати далі

Одинички й нулики. Цифровий фундамент перемоги

Сучасна війна – протистояння інформаційних систем насамперед. І так, F16 не чарівна палка, а лише, як кажуть у НАТО, ефектор, оконечник величезної інформаційної системи про повітряну обстановку та стан ворожої ППО.

Читати далі

История о справедливости и восстановлении законности (фото)

В Киеве демонтирован МАФ, незаконно установленный возле фундаментов Десятинной церкви и просуществовавший более 17 лет. Реализовано безупречно и исключительно в рамках правового поля.

Читати далі

Российские ставки в Харьковской области

Зачем рф стачивает свою армию на Харьковском направлении, если её можно было использовать для усиления наступления на одном из других направлений – Часов Яр, Купянск или Покровск?

Читати далі