Лікнеп для Безуглої. Частина 1

Костянтин Машовець

Чесно кажучи, мене дивує, що представники нашого військово-політичного керівництва (а мадам Безугла як-не-як є заступником голови комитету ВРУ з національної безпеки та оборони) плутають Стратегічний план застосування ЗСУ та інших складових Сил оборони України з Планом оборони України.

Більше того, вони навіть не знайомі зі СТРУКТУРОЮ та ПРИНЦИПАМИ оборонного планування в нашій державі.

Не кажучи вже про те, що справжнім відкриттям для них є той факт, що у структурі МОУ існує провідний підрозділ, який цим займається й координує відповідну роботу УСІХ державних інституцій у цій царині. Називається він Департамент воєнної політики та стратегічного планування Міністерства оборони України.

Тьотя, судячи з її текстів у соцмережах, взагалі не розуміється на тому, які питання зі сфери оборонного планування відносяться до повноважень МОУ, а які до ГШ ЗСУ та їх Головнокомандувача.

Якщо мадам Безуглу цікавить питання “як саме планується застосовувати ЗСУ” (а саме це відноситься до компетенції генерала Залужного), замість того, аби згідно зі своїм статусом народного депутата та заступника голови відповідного комітету ВРУ цікавитись планом оборони України в частині, яка її стосується, настільки, що вона готова “відправляти Головнокомандувача у відставку”, то це мене наштовхує на думку, що з нею явно “щось не так”.

Вона або “офонарєвша шпІйонка”, або тотально некомпетентна у питанні оборонного планування нашої держави (що саме по собі виглядає, м’яко кажучи, трохи дивно, зважаючи на її статус та посаду у ВРУ, яку вона займає). Варіант із психічними відхиленнями я відкидаю, бо у “тирнеті” фігурує довідка на рахунок її повної адекватності в цій сфері.

Тому після курсу молодого бійця я би рекомендував цій пані іноді почитувати “АрміюІнформ“. Там досить корисні для наших народних депутатів з цієї теми матеріали розміщують.

Автор