Безстрашні блокадуни, ау?

Вчора на переговорах в Мінську кучма від імені зеленського запропонував зняти блокаду з Донбасу. Тобто відновити “торгівлю на крові”, “фінансування розробки танків в ДНР”, “платити терористам за вбивства наших солдат”. Так же було? То ж де протести? Де позачергові сесії місцевих рад з вимогою підтримати блокаду? І що далі? Заборона стріляти у відповідь на обстріли бабуїнів? Що далі? Амністія бойовиків і їх прихід у ВР? Що далі? Федералізація, рабство та іго?

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко: Ми не можемо мовчати (фото, відео)

«Реалізація російського сценарію на Донбасі – це зрада національних інтересів нашої держави і пам’яті про тисячі українських патріотів, які загинули за свободу, суверенітет та територіальну цілісність України! Мир на умовах капітуляції – це не мир, це і є капітуляція!», – Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

100 мільйонів суду – не провина

Печерський суд столиці відпустив на волю особу, яку слідство звинувачує у розкраданні 100 мільйонів грн – біля $13 мільйонів (за довоєнним курсом). Навіть закордонний паспорт не відібрав. Навіть заставу не призначив.

Поділитися:
Share
Читати далі

Час злих гномів, або – Не стріляти…

Вони цього не розуміють? Вони цього не розуміють. Для них це інша планета. Вони не знають, що таке вмирати. Навіть вбивати у них виходить тільки чужими руками, і якось кострубато.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео
  • Усі категорії