Петро Порошенко зустрівся з колишнім Главою ЦРУ США генералом Девідом Петреусом (фото)

За останні п’ять років Україні вдалося значно просунутися на шляху реформ, – наголосив колишній Глава Центрального розвідувального управління США, генерал Девід Петреус під час зустрічі з Головою партії «Європейська Солідарність», Президентом України (2014-2019) Петром Порошенком.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко: Два роки тому ми здобули безвіз (фото, відео)

«Безвізовий режим – це не проста формальність. Це – новий вимір свободи. Це – кардинальні проєвропейські реформи. Це – гігантський стрибок від «совка» до європейського майбутнього! Приємно, що так багато українців сьогодні разом святкують День Народження Безвізу!» – Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Криве дзеркало СТБ

Ця фігня довго не встоїть, і коли вони будуть знову лити крокодилячі сльози, клянучись у вірності ідеалам Майданів, будуть викривати цензуру, яка їм нав’язувалася зверху, не вірмо їм більше, і не жаліймо їх. Бо це вони і були тим основним носієм реваншу, свідомо викривляючи реальність.

Поділитися:
Share
Читати далі

Дилема КСУ: Розпуск Ради за Конституцією чи за хатєлками зелених чоловічків?

Зеленський аж ніяк не перший президент, якому не подобається Верховна Рада. Як повідомили в прес-службі чувака Володимира, головний аргумент для розпуску – “дуже низька довіра громадян до парламенту”. Але ось як її вимірювали, звичайно ж, не повідомили. Втім, нас більше хвилює навіть не саме рішення, а процедура його реалізації. Овоч теж отримував рішення КСУ про політреформу, і що? І нічого.

Поділитися:
Share
Читати далі

О спецслужбах замолвите слово…

На сегодня единственным способом противодействия государственному нигилизму для нас есть выборы. Призываю всех друзей не отдавать голоса “Лакею Коломойского”, рыгам всех мастей и “Батькивщине”. Чтобы не распорошивать голоса на малопроходные партии правого (или псевдоправого) толка, сам остаюсь верен “Европейской Солидарности”. Если она возьмёт от 14% голосов по партийным спискам и несколько десятков мажоритарщиков, её фракция будет иметь золотую акцию, которая заблокирует зеленско-тимошенковские договорняки.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Нові обличчя» без нових смислів – це завжди зло

Розрахунок на ефект новизни – найтупіший спосіб вибору. Чи можна пріоритетом для себе робити ставку на людей, які раніше не були в парламенті чи уряді? Теоретично – так, хоча механічний підхід завжди є свідченням не дуже високого інтелекту. Але шукати новизну в тому, що люди ніде й ніколи ні в якій суспільній діяльності не відзначилися – це вже безумовний шлях до програшу. А саме на такому принципі побудоване наповнення партії Зєлєнського. Та й “Голос” Вакарчука, на жаль, теж цим грішить.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мой виварий – Виталий Хомутынник

Писать о Хомутыннике можно много, любая биография, в которой есть стремительный взлет за короткий период времени от челночника с клетчатой торбой, набитой турецкими пуховиками и джинсами, до младоолигарха, может претендовать на звание бестселлера и займет не одну страницу печатного текста. Поэтому остановлюсь на самых ярких эпизодах, тезисно.

Поділитися:
Share
Читати далі

Минск. Гибридные война и мир

В который раз в ленте увидел пост, мол, Порошенко проталкивал капитуляцию под видом Минска, и все молчали, а сейчас Зе делает то же самое, но порохоботы недовольны, ко-ко-ко, двойные стандарты. Почему Минск от Порошенко – это ок, а у Зеленского получается капитуляция?

Поділитися:
Share
Читати далі

Под впечатлением от сериала «Чернобыль»

Зекоманда – это партия регионов для тупых и наивных. И если вдруг человек, со стороны кажущийся умным, тянет туда руку, начинает щупать и выбирать вкусные кусочки, я лучше отойду подальше. Находясь под впечатлением от сериала “Чернобыль”, должен констатировать, что дятловых у нас слишком дохрена. И слишком дохрена людей, которые ходят на мост посмотреть на сверкание зекоманды в администрации президента, если вы понимаете, о чем я. А потом кто-то будет ходить по дворам и стрелять коров у бабулек.

Поділитися:
Share
Читати далі

Як конвертувати нашу активність у щось реально суспільно-корисне?

Кожен раз, коли я бачу, як легко, лише за закликом однодумців, порохоботи збирають кількатисячний натовп з людей, готових жертвувати власним часом та планами заради спільної мети, мені стає трохи прикро, що нашого спільного ресурсу вистачає тільки на це. Мені здається, ми б могли досягти більшого, об’єднавши зусилля.

Поділитися:
Share
Читати далі

Просто казка закінчується

Шанувальники Зеленського наразі не усвідомлюють, що вони обдурили самих себе, як дітлахи, які купилися на солодкі казочки афериста. І вже повірте, швидко вони це не визнають. Українці ніколи не пробачають свій неправильний вибір тим, хто зробив правильний. Проте ейфорія вже проходить. Якою ненавистю до Зеленського вона обернеться вже за рік – мені бракує уяви. Замислюватися шанувальники Зеленського вже починають.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ствольная арта

Я ходил вчера под АП не для того, чтобы кого-то про что-то спрашивать. Все равно или не выйдут (не вышли), или соврут. Я ходил, шоб… промолчать? Мы называем себя ветеранами даже не потому, что были, а потому, что стараемся поддерживать тех, кто служит сейчас. Мы знаем, как вы умеете жить и воевать под обстрелами – мы это помним. Мы стараемся делать все, что можем. Нам не пох. У нас тут нет арты, и поэтому в небо подымаются флаги.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV 10.06.2019 (відео)

«Якщо хтось збирається виносити на референдум питання чи боронити, чи не боронити рідну землю – це злочин. Яким би це привабливим комусь не здавалось. Якби я так діяв в 2014 році, ворог був би або у Києві, або у Львові. Є речі по яким референдуми проводити категорично шкідливо. Наша команда знає, як захистити Україну!» – Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Малюк» уходить від «Калашникова»

Дуже багато списів було зламано навколо серійного автомата українського виробництва та розробки «Малюк». Дуже багато зради та пліток. І дуже мало інформації від виробника у відкритому доступі. Ну що ж, група зброярів, блогерів та блогерів-зброярів поїхала на виробництво, щоб детально роздивитися та випробувати виріб. Що з цього вийшло – читайте та дивіться.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео
  • Усі категорії