Ми всі дружно летимо у чергову зону критичної турбулентності

В плануванні свого особистого майбутнього це було для мене майже константою та фактором, який я безумовно враховував. Єдине, в чому я прорахувався, – в своєму сподіванні на те, що в цей період на чолі держави, в якій я живу, перебуватиме ефективний Президент і відносно ефективна адміністрація, а не Зеленський, клоуни та рейдери. Але народєц вирішив, що кататись на кривавій каруселі веселіше без ременя безпеки. Що ж.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Це все чорнуха за бабки!»

Якщо один кандидат – наркоша та маріонетка олігарха, другий розпродавав військову техніку за копійки, а третя підписувала кабальні газові угоди, просто об’являй це все чорнухою за бабки! Вуаля! Вся критика перетворюється в елєгантноє расследованіє активістів на підхваті. Разом з закінченням епохи бідності Коломойського та Пінчука, також закінчилася епоха бідності активістів і журналістів. Звикайте до сцяння в очі. Це тепер буде часто.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вселенская энтропия начинается с цирроза нашей совести

Первым людям Господь насадил в Эдеме сад и доверил его, чтобы они умножали прекрасный уголок до размеров планеты. Едва заметная коррозия совести Адама и Евы привела к грехопадению, смерти, убийствам, войнам, разрухе, расколам, ненависти и московии. Нам и вправду не дано узнать, как отзовутся наши поступки в веках, но они, как минимум, должны быть честными, дабы наши потомки не плевали на наши могилы.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ми тепер тільки об’єкт чужої політики

Згода на перехід до прямих переговорів із сепаратистами, відмова від активної позиції у ставленні до Європейсько-рашистських відносин і політики санкцій, сприйняття як доконаного факту повернення РФії в ПАРЄ та ще кілька деталей – це і є ті рішення, які мав гарантувати Зеленський, щоб отримати таку “прихильність” у Парижі (напевно, й у Берліні) для відповідної телекартинки перед виборами Президента. Адміністрація Зеленського здала всі пункти.

Поділитися:
Share
Читати далі

Щоби пам’ятали – Залізний Трон Сходу на Майдані (фото)

Ми хочемо, щоб усі розуміли: спокій відносний. Ворог не відступає. Ворог не перестає тиснути. Ворог хоче всю нашу землю. Ворог хоче знищення кожного з нас. Сядь на Залізний Трон українського Сходу — меморіал не вигаданої, а справжньої війни. Кривавої. Іржавої. Спекотної. Закрий очі. Відчуй лють та біль, що сховані у ньом. Без перемоги немає миру. Без перемоги є тільки біль, лють і вогонь поразки. Мир без перемоги — це капітуляція.

Поділитися:
Share
Читати далі

Технологія «Двійник»

Набір кандидатів на виборчому округу №25, що на Дніпропетровщині, підбирається неабиякий. Аби здобути перемогу в таких перегонах, потрібна справжня креативність.

Поділитися:
Share
Читати далі

И враг теперь точно не только в Кремле…

Перестаньте гнать на европейцев, настроившихся вернуть РФ в ПАСЕ. Ничего Европа не продала. Европа нас поддерживала, пока мы сопротивлялись. После того, как 73% проголосовали за сдачу, Европа продолжила нас поддерживать. Европа делает простую, логичную и понятную вещь: помогает нам аккуратно капитулировать. Запад нам помогал и продолжает помогать. Мы сопротивлялись – помогал сопротивляться, мы решили сдаться – помогает сдаваться. Продавшихся предателей ищите в зеркале, дорогие (очень дорогие) 73%.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мой виварий – Загид Краснов

В миру Загиддин Габибулаевич Габибулаев, впрочем, в политической тусовке Днепра его часто называют Загид-неудачник. Такие люди, когда едят, часто промахиваются вилкой мимо рта и попадают себе в глаз. Примерно так же обстоят дела с политической карьерой – постоянно промахиваются и попадают в плохую компанию. В Днепре над Красновым откровенно ржут, потому что он успел посотрудничать со всеми политсилами, начиная от оранжевых, потом были регионалы, потом Олеженька Вторая Мировая Царев, потом внезапно «Батькивщина», потом и до Медведчука докатился.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео