Якій партії віддати свій голос?

Потрібно весь час втокмачувати в голову виборців, що ми голосуємо не за музику, не за гумориста, навіть не за волонтера. Ми голосуємо за політика. І йому прийдеться не світити мордочкою з екрана чи розважати нас, а займатися політичною діяльністю. Прийдеться приймати політичні рішення і робити політичні заяви. Політичні рішення приймає політик обраний, а політичні заяви робить кожен.

Поділитися:
Share
Читати далі

Терпилы и цирк голосуют за врага

Пять лет наши российские друзья выбивали людям зубы на подвале, бросали отрезанные головы в Кальмиус, держали сотни тысяч человек на зарплате равной чеку в московском ресторане средней руки. Никто не пострадал от действий “русского мира” больше чем сами русские в частности, и коттон в целом. Они теряли работу, жили на поле боя и прятались по подвалам. И что мы видим в свежем рейтинге? 11,8%. Это только у одного из крыльев “пророссийских сил” в Украине. 9,43% брал в 2014 году весь Оппозиционный блок, когда еще не было 10 тысяч погибших…

Поділитися:
Share
Читати далі

Або капітуляція, або перемога

Що ми бачимо та чуємо від “нових” незайманих облич? Рожеві мрії про все добре проти всього поганого. І це є брехня. Бо росія нікуди не подінеться. Росія не припинить агресію по відношенню до України. Коли ви будете голосувати, пам’ятайте – ціна за брехню буває занадто високою, а правда вам не має подобатися, проте вона не перестане бути правдою.

Поділитися:
Share
Читати далі

Скажи разом з нами ні капітуляції! Сьогодні о 19:00 під АПУ!

Будь ласка, допоможи собі та тим, хто тримає нуль. Прийди сьогодні о 19:00 під АП на Банкову. Або з’ясуй, де у твоєму місті проходить ця акція у той самий час. Покажи, що нас багато. Скажи своє вагоме слово. ЗУПИНИ КАПІТУЛЯЦІЮ!!! І у них хрін що вийде. Завтра може бути вже запізно.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео
  • Усі категорії