Все самое интересное еще впереди

Я совершенно точно знаю, что на нескольких харьковских округах от Зеленского пойдут несколько весьма неожиданных кандидатов. Настолько неожиданных, что у харьковской патриотической тусовки шуба завернется от удивления. НАСТОЛЬКО неожиданных, что один-два не рискнут залезть в списки «Слуги народа», чтобы резко не растерять репутацию и не контузить друзей, а пойдут как самовисуванці, с независимым видом и насвистывая, а потом, попав в парламент, начнут отрабатывать по полной программе. Низенький просто на этих округах никого из своей партии не выставит.

Поділитися:
Share
Читати далі

Я не буду називати Зеленського президентом України

Завдяки Порошенкові це слово здобуло сповненого гідності й патріотизму змісту. А цей для мене резидент, ворог моєї країни, підручний олігархів, шанс для Путіна, самозакохана й безвідповідальна істота, урешті-решт, просто ВОНО. Давайте якомога рідше вживати щодо цієї особини слово Президент. Не конче кожного разу застосовувати якісь образливі вислови. Нехай навіть просто нейтрально – Зеленський. Але не ПРЕЗИДЕНТ.

Поділитися:
Share
Читати далі

Світ рожевих єдинорогів в епоху реваншу

Коли через декілька років ми з вами будемо виживати в напівзруйнованих містах Малороського федерального округу СРСР або скитатися, просячи милостиню, десь в підворітнях Вроцлава чи Бухаресту, не спішіть винуватити в цьому 73% населення, яке проголосувало за реванш. Подякуйте собі, своїм ідолам. Подякуйте за це й собі. За те, що в епоху реваншу ви продовжували жити в світі рожевих єдинорогів, розказуючи за якусь реформаторську проєвропейську команду Вакарчука та Притули, яка зробить вам реформи. І віддаючи свій голос за рожеву мрію, замість прагматичного вибору тих, хто в епоху реваншу зможе тебе захистити.

Поділитися:
Share
Читати далі

Готовы ли мы защищать Луценко?

Может быть, ЗеКоманду просто не устраивают люди, относительно которых мы уже ЗНАЕМ, что они стоят на проукраинской позиции, и давно разобрались, ведём ли мы войну, или это олигархи бомбят беззащитных трактористов Донбасса, чтобы открыть там магазины «Рошен»?

Поділитися:
Share
Читати далі

Чого ти ще чекаєш, дурню?

Що тобі ще тут не видно? Не говори нікому, що ти голосував за цього зрадника. Покайся. Обери того, хто може тебе захистити від цього ватніка-малороса. Бо, як бачиш, ти як жив в жопі, так і продовжуєш в ній жити. Де ті мільярди, що Порошенко нібито крав? Чому тобі їх не повернули, вже ж ніхто не краде? Бо буде пізно. Будеш на колінах просити й плакати, але вже нічого не зміниш. Зараз ще можна.

Поділитися:
Share
Читати далі

Картонні «герої»

Фельдмаршал Ґрішин-Сємєнчєнко в свинячий голос ніби зібрався сунути свій депутатський п’ятак в ситуацію з ворожою батареєю, яка спокійно розстріляла наших і пішла. Цей непотріб продовжує робити собі імідж на нашій крові, як і почав це в 2014-му з благословення зі штабу Коломойського.

Поділитися:
Share
Читати далі

Нацкорпус не умеет считать?

Сколько там детки Гладковского украли? 10 млн грн? Или 20? За 2 года, кажется, да? Сколько митингов было возле АП? Много. Сколько митингов Нацкорпус провел возле резиденций Коломойского и Боголюбова, укравших 240 млрд грн? Кажется, 0?

Поділитися:
Share
Читати далі

Пітерський вояж Медведчука та Бойка

Хотілося б почути від президента Зеленського відповідь. Він готовить проросійську коаліцію у ВР разом з Медведчуком і Бойком? Чи він засуджує їхні російські мандрівки?

Поділитися:
Share
Читати далі

Пани Мендель, Вы врете! (видео)

Уважаемая Юлия Мендель, когда вы выставляете наших артиллеристов отморозками, стреляющими куда угодно, не разобравшись, не понимая, куда могут прилететь снаряды, только потому, что откуда-то с той стороны противник ведет огонь, – то это очень унизительно, знаете ли. А еще это совпадает с пропагандой Кремля, который нас прямо обвиняет в обстрелах жилых секторов.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео