Политическое зубожиння Бенциона Валерьевича

Патриотическая логика умерла в 15-м. Экономическая логика умерла в 17-м. А сейчас начались политические военные действия. Убивай мирняк, обвиняй Порошенко, меняй власть, сажай своих кандидатов.

Поділитися:
Share
Читати далі

Воювати вміємо

Той самий момент, коли в процесі тренування ти “умовно знищуєш” літак. Літак, який виринає зі складок рельєфу, як чортик з табакерки. Літак, який пілотує один з кращих пілотів країни. Фіксація умовного ураження з трьох позицій. Як було вказано в завданні. Несподівано та терміново.

Поділитися:
Share
Читати далі

Виступ Президента на зустрічі з учасниками загальноукраїнської прощі у Зарваниці (фото, відео)

«Автокефалія не є клопіт лише українських православних. Це – питання нашої української незалежності. Це – один із стовпів Української держави, української нації, української національної безпеки. І, врешті-решт, всієї світової геополітики» – Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Фейки убивают нас. Прямо сейчас

Для многих стимулом перестать есть дерьмо служит только запрещение дерьма. Дерьмо не нужно запрещать, оно повсюду. В него нужно макать хохотальником до тех пор, пока не выработается условный рефлекс. Система, где действуют запреты, а не профилактика — гнилая система, она обречена.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share