Прес-конференція Президента України за підсумками Саміту НАТО в Брюсселі (фото, відео)

«Це була абсолютно довірлива розмова, і я дуже задоволений, що Україні був відданий пріоритет. І була абсолютна необхідність, що перед поїздкою в Гельсінкі нам потрібно було поспілкуватися з Президентом США Дональдом Трампом. Я цією розмовою повністю задоволений», – сказав Петро Порошенко.

Читати далі

Петро Порошенко взяв участь у спецсесії «Розмова з партнерами НАТО» у рамках симпозіуму «НАТО залучає» (відео)

«Практика демонструє, що лише один механізм дієвий – це НАТО. Не існує жодного іншого механізму. І країна, яка не хоче нікого атакувати, а хоче лише захистити свій суверенітет, незалежність та цілісність, хоче співпрацювати і бути членом НАТО», – наголосив Президент України.

Читати далі

«Московська церква є не матір’ю, а дочкою Української церкви» ©

Центр мирового православия не просто осадил непомерно обнаглевших мокшан с их аппетитами на лидерство в мировом православии, но и полностью развенчал их псевдоисторические бредни и брехни. О “Киеве – матери городов российских”, об украденном у нас названии их народа, о том, что Русь – это Украина, а не россия. И о том, что князь Володимир был украинцем.

Читати далі

«Слава Україні!» то в віках

“Слава Україні!” слышали все. И три дня это было топ-новостью везде. И обвалившийся рейтинг страницы Фифы тоже видели все, хотя новость так себе. А извинения – это для выживших после полыхающего три дня зарева запоребриковых.

Читати далі

И за границей минометы рвутся…

В 2013 году на полигоне Хоторн КМП США в Неваде взрыв 60-мм миномета убил 7 морпехов и ранил 8. Два офицера лишились должности, но не были уволены из КМП. Лишились должности, а не были расстреляны, посажены и привязаны к миномету, как пишут кугуты.

Читати далі

Зустрічі Петра Порошенка в рамках Саміту НАТО (фото)

Петро Порошенко у Брюсселі продовжив відповідну роботу з лідерами НАТО для реалізації інтеграційного потенціалу України та взаємодії в інтересах миру, безпеки і стабільності на континенті, в тому числі в ході двосторонніх зустрічей.

Читати далі

Знищити корупцію можна, лише почавши з себе

Я не знаю, коли це все почалось, але в 70-х роках такий договір між державою, в особі чиновника, і громадянином вже існував. Його суть можна коротко виразити однією фразою: – Я найо*ую вас і не заважаю вам найо*увати державу. Як розірвати оце замкнуте коло?

Читати далі

Хороші новини. 11 липня 2018 року

Гарні новини на #РадіоТисячіМазеп починає звіт Кабміну, який розглядати суцільна насолода зубожіння, а завершує аеропорт Бориспіль, який очолив рейтинг найбільш швидкозростаючих аеропортів Європи.

Читати далі

Спільна заява Генсека НАТО та Президента України (фото, відео)

Спільний підхід до ЗМІ Президента України Петра Порошенка та Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга на Самиті НАТО в Брюсселі.

Читати далі

Пламенный привет экспертов-профи экспертам из соцсетей

Судебные эксперты из Киевского института судебных экспертиз, эксперты-криминалисты и эксперты-взрывотехники, сотрудники Нацполиции и Военной прокуратуры проводили следственные действия после трагедии со взрывом миномета на Ровненском полигоне – проводились подрывы таких же минометов.

Читати далі

Міністр оборони України Степан Полторак у складі української делегації братиме участь у заходах Саміту НАТО

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак відбув до Штаб-квартири НАТО (м. Брюссель, Королівство Бельгія).

Читати далі

На Тернопільщині розпочинається наймасштабніше в історії держави будівництво житлових комплексів для ЗСУ (фото)

Проектом передбачено зведення в області 7 казарм покращеного планування для близько 900 військовослужбовців-контрактників: 2 казарм у Тернополі, 3 у Теребовлі та ще 2 у Чорткові. За термінами та якістю наймасштабнішого проекту пильно слідкуватимуть у квартирно-експлуатаційному управлінні ЗС України. До моніторингу також долучиться команда волонтерів та ветеранів АТО.

Читати далі
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial