Прес-конференція Президента України за підсумками Саміту НАТО в Брюсселі (фото, відео)

«Це була абсолютно довірлива розмова, і я дуже задоволений, що Україні був відданий пріоритет. І була абсолютна необхідність, що перед поїздкою в Гельсінкі нам потрібно було поспілкуватися з Президентом США Дональдом Трампом. Я цією розмовою повністю задоволений», – сказав Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко взяв участь у спецсесії «Розмова з партнерами НАТО» у рамках симпозіуму «НАТО залучає» (відео)

«Практика демонструє, що лише один механізм дієвий – це НАТО. Не існує жодного іншого механізму. І країна, яка не хоче нікого атакувати, а хоче лише захистити свій суверенітет, незалежність та цілісність, хоче співпрацювати і бути членом НАТО», – наголосив Президент України.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Московська церква є не матір’ю, а дочкою Української церкви» ©

Центр мирового православия не просто осадил непомерно обнаглевших мокшан с их аппетитами на лидерство в мировом православии, но и полностью развенчал их псевдоисторические бредни и брехни. О “Киеве – матери городов российских”, об украденном у нас названии их народа, о том, что Русь – это Украина, а не россия. И о том, что князь Володимир был украинцем.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Слава Україні!» то в віках

“Слава Україні!” слышали все. И три дня это было топ-новостью везде. И обвалившийся рейтинг страницы Фифы тоже видели все, хотя новость так себе. А извинения – это для выживших после полыхающего три дня зарева запоребриковых.

Поділитися:
Share
Читати далі

И за границей минометы рвутся…

В 2013 году на полигоне Хоторн КМП США в Неваде взрыв 60-мм миномета убил 7 морпехов и ранил 8. Два офицера лишились должности, но не были уволены из КМП. Лишились должности, а не были расстреляны, посажены и привязаны к миномету, как пишут кугуты.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зустрічі Петра Порошенка в рамках Саміту НАТО (фото)

Петро Порошенко у Брюсселі продовжив відповідну роботу з лідерами НАТО для реалізації інтеграційного потенціалу України та взаємодії в інтересах миру, безпеки і стабільності на континенті, в тому числі в ході двосторонніх зустрічей.

Поділитися:
Share
Читати далі

Знищити корупцію можна, лише почавши з себе

Я не знаю, коли це все почалось, але в 70-х роках такий договір між державою, в особі чиновника, і громадянином вже існував. Його суть можна коротко виразити однією фразою: – Я найо*ую вас і не заважаю вам найо*увати державу. Як розірвати оце замкнуте коло?

Поділитися:
Share
Читати далі

Хороші новини. 11 липня 2018 року

Гарні новини на #РадіоТисячіМазеп починає звіт Кабміну, який розглядати суцільна насолода зубожіння, а завершує аеропорт Бориспіль, який очолив рейтинг найбільш швидкозростаючих аеропортів Європи.

Поділитися:
Share
Читати далі

Спільна заява Генсека НАТО та Президента України (фото, відео)

Спільний підхід до ЗМІ Президента України Петра Порошенка та Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга на Самиті НАТО в Брюсселі.

Поділитися:
Share
Читати далі

Пламенный привет экспертов-профи экспертам из соцсетей

Судебные эксперты из Киевского института судебных экспертиз, эксперты-криминалисты и эксперты-взрывотехники, сотрудники Нацполиции и Военной прокуратуры проводили следственные действия после трагедии со взрывом миномета на Ровненском полигоне – проводились подрывы таких же минометов.

Поділитися:
Share
Читати далі

Міністр оборони України Степан Полторак у складі української делегації братиме участь у заходах Саміту НАТО

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак відбув до Штаб-квартири НАТО (м. Брюссель, Королівство Бельгія).

Поділитися:
Share
Читати далі

На Тернопільщині розпочинається наймасштабніше в історії держави будівництво житлових комплексів для ЗСУ (фото)

Проектом передбачено зведення в області 7 казарм покращеного планування для близько 900 військовослужбовців-контрактників: 2 казарм у Тернополі, 3 у Теребовлі та ще 2 у Чорткові. За термінами та якістю наймасштабнішого проекту пильно слідкуватимуть у квартирно-експлуатаційному управлінні ЗС України. До моніторингу також долучиться команда волонтерів та ветеранів АТО.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share