А сколько ещё партий сейчас идёт?

Гаццкий Порошенко обещал принять закон о налоге на выведенный капитал ещё в марте. Но сделал паузу, взвесил все за и против и, когда уже многие опустили руки, передвинул шахматную фигуру вперёд. Шах и мат.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко дав інтерв’ю сербському телеканалу РТС (відео)

«Кожна країна має право на незалежну церкву. 28 липня ми відзначатимемо 1030-річчя хрещення України. Саме тоді була створена українська церква. В України є мати-церква – Константинополь. А потім Україна була «матір’ю» для російської православної церкви. Саме так, а не навпаки», – зазначив Глава держави.

Поділитися:
Share
Читати далі

Три роки вражень від нової поліції

Хочу поздравить Патрульную полицию Украины, всех полицейских, с вашим праздником и поблагодарить за не всегда чистую, но крайне важную для общества работу. Мне кажется, очень мало людей способны тянуть ношу, которую сейчас тащите на своих плечах вы. Респект!

Поділитися:
Share
Читати далі

Деградація свідомості

Феномен кремлівської пропаганди в тому, що її основна дія направлена на те, щоби деградувала свідомість людини. Після чого така людина вже сама буде шукати нові смисли, нові вірування, нові докази своєї правоти. І для деграданта вже неважливо – правдиві факти і докази чи ні, існують вони насправді, чи видумані – все, що підтверджує манямірок деграданта, автоматично наділяється статусом “реально і насправді”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Социальная медицина – доступность и/или базовое качество

Не мечтайте о хорошем качестве, если не готовы за него платить. Ибо у государства денег хватает на пристойную доступность, но не хватает даже на базовое качество. Вам это может не нравиться, вы можете пытаться с этим не соглашаться, можете продолжать жить в розовых советских мечтах, но реальность от этого не изменится.

Поділитися:
Share
Читати далі

База 95-й ОДШБр в Житомире строится полным ходом

Мы “благодарим” Анатолия “Настоящего Полковника” Гриценко. После грандиозного расслужебливания жилья в 2005-2006 годах, нам нужно строить все заново.

Поділитися:
Share
Читати далі

В Україні створено Національний фонд досліджень

Нацфонд досліджень – це про гранти. Це один з дієвих механізмів конкурсного фінансування науки, обсяг якого має зрости до 40%, і це одна з реформ, що ще більше інтегрує нашу наукову систему з європейською.

Поділитися:
Share
Читати далі

А что там у ПАПы? Эволюция Конституции

Принятая 28 июня 1996 года Конституция Украины с момента принятия не переставала эволюционировать. И за это время из основного документа постсоветского государства с его авторитарными конституционными атрибутами превратилась в Конституцию европейского государства с хорошо отлаженной системой сдержек и противовесов, гарантией от узурпации власти и широкими полномочиями Парламента.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Національної поліції України (фото, відео)

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про Дисциплінарний статут Національної поліції України». «Неухильне дотримання Статуту, переконаний, призведе до ще більшого зростання довіри до вас з боку громадян. А в поліцейських лавах – додасть порядку», – сказав Глава держави.

Поділитися:
Share
Читати далі

Результати роботи органів прокуратури 27.06 – 03.07.2018 (інфографіка)

Повернуто у держвласність та тергромадам землі загальною площею 21 539 га вартістю понад 17,2 млн. грн., майна та коштів законним власникам на загальну суму понад 6,5 млн. грн. На минулому тижні на отримання хабара спокусилися 10 вітчизняних чиновників і 1 іноземець, який в аеропорту пропонував валютний хабар прикордоннику. Розмір хабарів минулого тижня коливався від 2 тис грн. до 3 тис дол. США.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко зустрівся з представниками бізнес-асоціацій та бізнес-спільнот (фото, відео)

Петро Порошенко підписав Закон України «Про валюту і валютні операції» та подання до Верховної Ради про розгляд законопроекту «Про податок на виведений капітал».

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент привітав співробітників Національної поліції України з нагоди професійного свята

«Український народ надзвичайно вимогливо ставиться до роботи Національної поліції та розраховує, що новий правоохоронний орган — це не лише зміна назви, а насамперед нове наповнення діяльності поліції, у якій не буде місця корупції», — Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Быть или не быть свободной продаже оружия в воюющей стране

Я хорошо помню, как шустро вооружали во время Майдана титушню разрешенными травматами за счёт “спонсоров”, и ожидаю повторения картины с огнестрелом. Все предложения “выдавать только нашим” отношу к юношескому максимализму, который у некоторых не проходит даже с наступлением пенсии.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share