Водолазна підготовка під час багатонаціональних військово-морських навчань «Сі бриз-2018» (відео)

Активна фаза багатонаціональних військово-морських навчань «Сі Бриз-2018» традиційно розпочалася з водолазної підготовки під час організації і проведення пошуково-рятувальної операції.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Ми не хочемо все краще, проти всього гіршого. Ми працюємо над оптимальними варіантами для нашої армії»

Будівництво гуртожитків для військовослужбовців, реформа харчування в армії, зміна однострою — ці питання, які турбують не лише військових. І саме про це програма «Поліграф», в ефірі якої заступник Міністра оборони України генерал-майор Олег Шевчук відповідав на запитання.

Поділитися:
Share
Читати далі

Французьке законодавство дозволить боротися з фейковими новинами на державному рівні

Ухвалений урядом Франції документ впроваджує нові вимоги до медіа-платформ. Для прикладу, однією з них передбачається, що такі платформи, як Facebook і Twitter, повинні зробити відкритою інформацію про джерело фінансування рекламних матеріалів. Також цей законопроект дозволятиме блокувати фейкові новини за допомогою спеціальної судової процедури.

Поділитися:
Share
Читати далі

Телеканал «Інтер» має сплатити понад 4 млн. гривень штрафу за розпалювання ворожнечі в ефірі 9-го травня

Висловлювання ведучих Анастасії Даугулє та Андрія Доманського, які звучали під час трансляції концерту «Победа. Одна на всех» о 20:30, свідчать про наявність порушення абзацу четвертого частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», пункту першого статті 28 Закону України «Про інформацію».

Поділитися:
Share
Читати далі

Промова українського історика, за яку його прагнуть покарати в Польщі

В Польщі хочуть покарати історика Григорія Купріяновича за промову в Сагрині 8 липня на урочистостях за участю Президента України Петра Порошенка, присвячених вшануванню пам’яті українських жертв. Польську сторону обурило те, що історик згадав про вбитих вояками Армії Крайової українців.

Поділитися:
Share
Читати далі

На Дніпропетровщині СБУ попередила кібератаку російських спецслужб на об’єкт критичної інфраструктури

Задум кібератаки країни-агресора полягав у блокуванні сталого функціонування саме переливної станції, яке забезпечує рідким хлором для очищення води водопровідно-каналізаційних підприємств на всій території України.

Поділитися:
Share
Читати далі

У червні пожвавився притік вкладів населення до банківської системи України

Залишки гривневих депозитів населення у платоспроможних банках за червень зросли на 5,9% до 262,9 млрд грн, у іноземній валюті (в доларовому еквіваленті) – на 1,1% до 8,5 млрд дол. США. Активному залученню коштів фізосіб сприяли високі темпи зростання зарплат та подальше зростання приватних переказів з-за кордону на тлі практично незмінного курсу національної валюти до долару США.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент України привітав рішення Саміту НАТО щодо зміцнення партнерства з Україною (фото)

Петро Порошенко сьогодні і завтра у Брюсселі продовжить відповідну роботу з лідерами НАТО для реалізації інтеграційного потенціалу України та взаємодії в інтересах миру, безпеки і стабільності на континенті.

Поділитися:
Share
Читати далі

Результати роботи органів прокуратури 04 – 10.07.2018 (інфографіка)

Територіальним громадам і державі прокуратура повернула 10 164,5 га на суму 711,535 млн. грн. Повернуто в законну площину активів та коштів на загальну суму 2,722 млн.грн. Затримано на “гарячому” 12 чоловік, які намагалися збагатитись у незаконний спосіб. Хабарі брали в гривні та дол США. У перерахунку найменший – 8 тис грн, найбільший – 282,5 тис грн.

Поділитися:
Share
Читати далі

Несколько итогов сегодняшнего дня Саммита НАТО

Все страны Альянса увеличивают расходы на оборону. В этом году 8 стран обязались выделить на неё более 2% ВВП, остальные планируют сделать это к 2024 году. Цель: противостояние российской угрозе и безопасность для 1 млрд жителей стран, входящих в организацию. Трампушка кого пряником, а кого и кнутом, но таки дожал колеблющихся. 🙂

Поділитися:
Share
Читати далі

В Украине три беды: ватЫ, “сваты” и кугуты

В современной гибридной войне, они стали одновременно и оружием, и ресурсом. Поэтому мы уже научились присматривать за ними, как за оголтелой толпой невоспитанных ребятишек, шалящих рядом с пороховыми бочками. И хочется верить, что рано или поздно система научится не заигрывать с этими инфантильными непоседами, а направлять их необузданную энергию в нужное русло.

Поділитися:
Share
Читати далі

Комітет ВРУ підтримав законопроект щодо розвитку інклюзії на різних рівнях освіти, ініційований Мариною Порошенко

Ухвалення нового Закону сприятиме врегулюванню питання доступу осіб з особливими освітніми проблемами до безкоштовних освітніх, психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг у закладах освіти державної та комунальної форм власності.

Поділитися:
Share
Читати далі

О чем молчит условное большинство

Выборы делает не условное “большинство”, а “вовлечённое” большинство. Мы не знаем, что у него в головах. Нам кажется, что его легко зазомбировать ложью с ТВ и пафосными избирательными кампаниями. Но вовлечённое большинство, при всей его усредненности, не такой уж идиот и лох. Оно смотрит не только ТВ, оно поглядывает и на то, что пишете вы. Просто вы об этом не знаете.

Поділитися:
Share
Читати далі

Атеист в поддержку религии

Любая церковь имеет право на существование хотя бы ради тех 20-30% спасенных от безвестного конца в трущобах. А тем более, ради той пары процентов, которые обретают реальную свободу и выбиваются в люди.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент проти скорочення відділень «Укрпошти» в селах та припинення поштових послуг із виплати пенсій

«Це не може відбуватися за рахунок пониження соціальних стандартів людей, в першу чергу тих, хто проживає на селі. І не може відбуватись за рахунок пенсіонерів. Неприйнятно. Ми маємо опрацювати іншу модель, і до того, як інша модель буде опрацьована, подана Уряду і затверджена ним, наполегливо рекомендую вам утриматись від скорочення мережі в селах, залишаючи людей сам на сам, і спільно знайти позицію з Пенсійним фондом», – наголосив Президент.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share