Об интересах

Время от времени возникает очередное определение порохоботов, предложу свое и я. Порохоботы – это те граждане Украины, которые понимают, что они в одной лодке с Порошенко. Именно «понимают», а не «находятся». Потому что с Порошенко в одной лодке находятся все.

Share
Читати далі

Обзор дезинформации пропагандистских СМИ – 16.07.2018

Регулярный обзор дезинформации с примерами прокремлевской пропаганды, распространенной в европейских странах.

Share
Читати далі

Олександр Турчинов у рамках контролю за реалізацією національної ракетної програми побував на ДП «ВІЗАР» (відео)

Олександр Турчинов підкреслив, що завод «ВІЗАР», як і багато інших підприємств вітчизняного ОПК, реалізував «дуже важливе і складне завдання, повністю відмовившись від співпраці з російськими оборонними підприємствами».

Share
Читати далі

Петро Порошенко інспектував хід багатонаціональних міжнародних навчань «Сі Бриз – 2018» (фото, відео)

Петро Порошенко особливо підкреслив необхідність посилення боєготовності українських ВМС: «Тому зараз виключну важливість має боєздатність і боєготовність Військово-Морських Сил України і взаємосумісність з нашими партнерами та союзниками з країн-членів НАТО і союзниками по безпеці в Чорноморському регіоні».

Share
Читати далі

Тиждень, що минув, був насичений совком

Совок мутував. Його вже не можна просто ідентифікувати у вигляді бабушек, які голосують за сіманєнка чи за йуліну/вітіну тисячку. Совок нині набув вичурних форм і маскується за вишиванками, криками про патріотизм тощо. Від того він стає більш небезпечним.

Share
Читати далі

Надоели тупые восхищения любой забордюрной блохой

Тут все обсуждают видос околофутбольный. Судя по всему, чуваки из pussy riot выбежали на поле во время ногомяча, и вот их на видео гнобят какие-то кыроакские менты. Так вот: я вас очень прошу. Умоляю. Не надо, пожалуйста, в виду каких-то внутрекыроакских разборок, еще и этих двоих в национальных героев превращать.

Share
Читати далі

Откуда такая амнезия у Скрыпина?

Він не вміє бачити серед своїх тих, кого варто підтримувати, йому потрібна смажена емоція, вкинута в інформаційне поле, щоб бути на плаву в лайні під назвою “українська журналістика”. Бо він доросла інфантильна дитина зі слабкими нервами.

Share
Читати далі

Дорогой Владимир Борисович…

Я внимательно следила за бляхосрачем. Раз дыра в законе – не нарушение, то пойду-ка я свои налоги тоже оптимизирую. Я ж не бляховод. Оптимизирую так, что пчела жало не подсунет. А то чувствую себя лохом, честное слово. И да, давно хотела Вам сказать: максимум, на что Вы тянете – это директор рынка в Виннице.

Share
Читати далі

А чого ви радієте разом з сєпарами?

Ті, хто намагався бити Гаврилюка з криками “голожопий” під ваші радісні сміхи при перегляді срани.уєй, завтра будуть бити вас з криками “кастрюлєголовий”. Дивіться й далі сєпарські ресурси і радійте разом з сєпарами… поки вони юрбою не прийдуть до вас.

Share
Читати далі

Почему Вона вспомнила про ветеранов АТО?

А куда делись многотысячные бригады территориальной обороны и десятки батальонов имени пророссийской партии Родина? Ах, ну, неужели Вона врала про 1000, 3000, 6000 человек? Это же 10 полнокровных батальонов!

Share
Читати далі

Пятнадцать стройплощадок в одном городе

Объекты разные, стадии разные, проблемы разные. Но на каждую проблему мы вместе со строителями ищем решения. И дома начинают уже появляться из котлованов.

Share
Читати далі

Самопомощь и Фирташ

Нынешний Нафтогаз ей хуже Фирташа. Компания, переставшая быть убыточной (не за счет роста тарифов), у нее хуже олигарха, который обувал всю страну на Росукрэнерго на пару с Газпромом.

Share
Читати далі

Юля + Ігор = ?

Не розумію я політичних шашнів Тимошенко і Коломойського. Не розумію, тому що обоє вони – кидали. Тільки Ігор Коломойський відверто заявляв, що його принцип – не платити боргів, тоді як Юлія Володимирівна, незважаючи на «будинок таксистів», який лізе в ній з усіх шпарин, старанно намагається вдавати з себе святу й непорочну. У всьому іншому ж…

Share
Читати далі

«Провинциальные жеребцы» и российские спецслужбы

Российские спецслужбы действительно организуют наблюдение за каждым интересующим их иностранцем, и эта практика была одинаково распространена как в советское время, так и сегодня.

Share
Читати далі

Реквієм приреченому Боїнгу

Пасажири малайзійського Боїнга навіть не здогадувалися, що смертний вирок вони здобули в ту мить, коли піднялися на борт Боїнга. Бо «Бук» уже був на Донбасі, і питання «чи зіб’ють?» уже не існувало. Існувало питання: «Кого зіб’ють першим?»

Share
Читати далі
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial