Об интересах

Время от времени возникает очередное определение порохоботов, предложу свое и я. Порохоботы – это те граждане Украины, которые понимают, что они в одной лодке с Порошенко. Именно «понимают», а не «находятся». Потому что с Порошенко в одной лодке находятся все.

Поділитися:
Share
Читати далі

Обзор дезинформации пропагандистских СМИ – 16.07.2018

Регулярный обзор дезинформации с примерами прокремлевской пропаганды, распространенной в европейских странах.

Поділитися:
Share
Читати далі

Олександр Турчинов у рамках контролю за реалізацією національної ракетної програми побував на ДП «ВІЗАР» (відео)

Олександр Турчинов підкреслив, що завод «ВІЗАР», як і багато інших підприємств вітчизняного ОПК, реалізував «дуже важливе і складне завдання, повністю відмовившись від співпраці з російськими оборонними підприємствами».

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко інспектував хід багатонаціональних міжнародних навчань «Сі Бриз – 2018» (фото, відео)

Петро Порошенко особливо підкреслив необхідність посилення боєготовності українських ВМС: «Тому зараз виключну важливість має боєздатність і боєготовність Військово-Морських Сил України і взаємосумісність з нашими партнерами та союзниками з країн-членів НАТО і союзниками по безпеці в Чорноморському регіоні».

Поділитися:
Share
Читати далі

Тиждень, що минув, був насичений совком

Совок мутував. Його вже не можна просто ідентифікувати у вигляді бабушек, які голосують за сіманєнка чи за йуліну/вітіну тисячку. Совок нині набув вичурних форм і маскується за вишиванками, криками про патріотизм тощо. Від того він стає більш небезпечним.

Поділитися:
Share
Читати далі

Надоели тупые восхищения любой забордюрной блохой

Тут все обсуждают видос околофутбольный. Судя по всему, чуваки из pussy riot выбежали на поле во время ногомяча, и вот их на видео гнобят какие-то кыроакские менты. Так вот: я вас очень прошу. Умоляю. Не надо, пожалуйста, в виду каких-то внутрекыроакских разборок, еще и этих двоих в национальных героев превращать.

Поділитися:
Share
Читати далі

Откуда такая амнезия у Скрыпина?

Він не вміє бачити серед своїх тих, кого варто підтримувати, йому потрібна смажена емоція, вкинута в інформаційне поле, щоб бути на плаву в лайні під назвою “українська журналістика”. Бо він доросла інфантильна дитина зі слабкими нервами.

Поділитися:
Share
Читати далі

Дорогой Владимир Борисович…

Я внимательно следила за бляхосрачем. Раз дыра в законе – не нарушение, то пойду-ка я свои налоги тоже оптимизирую. Я ж не бляховод. Оптимизирую так, что пчела жало не подсунет. А то чувствую себя лохом, честное слово. И да, давно хотела Вам сказать: максимум, на что Вы тянете – это директор рынка в Виннице.

Поділитися:
Share
Читати далі

А чого ви радієте разом з сєпарами?

Ті, хто намагався бити Гаврилюка з криками “голожопий” під ваші радісні сміхи при перегляді срани.уєй, завтра будуть бити вас з криками “кастрюлєголовий”. Дивіться й далі сєпарські ресурси і радійте разом з сєпарами… поки вони юрбою не прийдуть до вас.

Поділитися:
Share
Читати далі

Почему Вона вспомнила про ветеранов АТО?

А куда делись многотысячные бригады территориальной обороны и десятки батальонов имени пророссийской партии Родина? Ах, ну, неужели Вона врала про 1000, 3000, 6000 человек? Это же 10 полнокровных батальонов!

Поділитися:
Share
Читати далі

Пятнадцать стройплощадок в одном городе

Объекты разные, стадии разные, проблемы разные. Но на каждую проблему мы вместе со строителями ищем решения. И дома начинают уже появляться из котлованов.

Поділитися:
Share
Читати далі

Самопомощь и Фирташ

Нынешний Нафтогаз ей хуже Фирташа. Компания, переставшая быть убыточной (не за счет роста тарифов), у нее хуже олигарха, который обувал всю страну на Росукрэнерго на пару с Газпромом.

Поділитися:
Share
Читати далі

Юля + Ігор = ?

Не розумію я політичних шашнів Тимошенко і Коломойського. Не розумію, тому що обоє вони – кидали. Тільки Ігор Коломойський відверто заявляв, що його принцип – не платити боргів, тоді як Юлія Володимирівна, незважаючи на «будинок таксистів», який лізе в ній з усіх шпарин, старанно намагається вдавати з себе святу й непорочну. У всьому іншому ж…

Поділитися:
Share
Читати далі

«Провинциальные жеребцы» и российские спецслужбы

Российские спецслужбы действительно организуют наблюдение за каждым интересующим их иностранцем, и эта практика была одинаково распространена как в советское время, так и сегодня.

Поділитися:
Share
Читати далі

Реквієм приреченому Боїнгу

Пасажири малайзійського Боїнга навіть не здогадувалися, що смертний вирок вони здобули в ту мить, коли піднялися на борт Боїнга. Бо «Бук» уже був на Донбасі, і питання «чи зіб’ють?» уже не існувало. Існувало питання: «Кого зіб’ють першим?»

Поділитися:
Share
Читати далі
Share