Петро Порошенко взяв участь у врученні 10-мільйонного українського біометричного паспорту (фото, відео)

Сьогодні був виданий 10-мільйонний біометричний паспорт для виїзду за кордон. Таке число – це відповідь тим, хто пророкував, наче безвіз українцям не потрібен.Вітаю киянку Поліну Савіну – власницю 10-мільйонного біометричного паспорта. Впевнений, можливість вільних подорожей Європою дозволить Поліні, яка здобуває освіту політолога, отримати найкращі знання і застосувати їх на благо України.Gepostet von Петро Порошенко am Freitag, 21. September 2018

 

Те, що є зараз у нас – дружбою не назвеш – Президент про направлення ноти МЗС щодо непродовження Договору про дружбу і співробітництво між Україною та Росією

 

«За моїм дорученням сьогодні Міністерство закордонних справ України офіційно вручило Російській Федерації ноту про непродовження Договору про дружбу і співробітництво з Російською Федерацією. Бо те, що є зараз у нас – дружбою назвати точно язик не повертається», – сказав Президент Петро Порошенко під час вручення 10-мільйонного українського біометричного паспорту в центрі обслуговування громадян “Паспортний сервіс”.

«В усьому світі це називається так, як це і є насправді – це є незаконна анексія Криму, це є агресія проти суверенної і незалежної Української держави і українського народу з боку країни-агресора Російської Федерації», – підкреслив Глава держави.

Президент також повідомив, що вже у понеділок вирушає до Сполучених Штатів Америки, де візьме участь в роботі засідання Генеральної Асамблеї Організації об’єднаних націй.

Глава держави зазначив, що дав доручення, щоб повідомлення – нота України про припинення цього Договору було розповсюджено як офіційний документ Генеральної Асамблеї ООН для «того, щоб ні в кого не залишалося сумніву, що Україна остаточно відійшла від Радянської імперії і Російської імперії».

«І наш фантастичний народ повертається до родини народів Європейського Союзу», – підсумував Петро Порошенко.

Джерело

 

Президент: 10 мільйонів біометричних закордонних паспортів – це відповідь тим, хто говорив, що українцям не потрібен безвіз

Президент Петро Порошенко вручив десятимільйонний біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Його власниця – киянка Поліна Савіна.

«Майже два роки тому я мав велику честь, я був першим громадянином України, який отримав біометричний паспорт за номером один. Моя дружина отримала – за номером 100. І сьогодні паспорт буде отримувати десятимільйонний громадянин України», – сказав Глава держави.

«Про що каже цифра 10 мільйонів?.. 10 мільйонів означає, що виявилися точно не праві ті, хто казав, що українцям не потрібен безвізовий режим, українцям не потрібні біометричні паспорти», – наголосив Петро Порошенко та зауважив, що 10 мільйонів означає, що кожен четвертий українець отримав біометричний паспорт.

За словами Глави держави, і юні українці, які сьогодні присутні під час вручення десятимільйонного паспорта, також з нетерпінням чекають можливості отримати свої біометричні паспорти. «Я висловлюю щире сподівання, що коли вже буде право для Давида і Влади отримувати за віком український паспорт, я би не виключав, а твердо сподівався, що разом із державним гербом України, там буде написано Європейський Союз. А Україна буде членом Європейського Союзу», – наголосив Президент.

Петро Порошенко також висловив сподівання, що з українським паспортом, який нині посідає 24-е місце у рейтингу паспортів світу за кількістю країн, які можна з ним відвідати, можна буде їздити по всьому світу.

Глава держави зазначив: «Україна йшла дуже довго до права мати біометричні паспорти, які надають право безвізових подорожей до Європейського Союзу».

Він нагадав, що план дій щодо безвізового режиму передбачав 144 реформи, які мали зробити Президент, Уряд, Парламент, Міністерство внутрішніх справ, міграційна служба.

«І всі були виконані так, що комісія, яка оцінювала як саме, з якою якістю зробили це українці, поставила оцінку відмінно», – додав Петро Порошенко.

Президент також зазначив, що сьогодні українці отримують паспорти нового зразку не «у підвалах ЖЕКів», а в чистих, світлих, цікавих Центрах надання адміністративних послуг, сервісних центрах, де створені всі умови як для дорослих, так і для дітей.

«Українські паспорти вже більше року приймає Європа. І ми не створили жодних проблем нашим партнерам з Європейського Союзу, як ми і обіцяли. Навпаки українців запрошують. А ми кажемо – ні. Ми будемо створювати кращі умови для робочих місць, щоб українці залишалися в Україні працювати. А їхали (в Європу – Ред.) як туристи, як студенти, як підприємці. І думаю, це дуже і дуже правильний напрямок», – також сказав Петро Порошенко.

Поліна Савіна зазначила, що дуже щаслива з того, що її паспорт став особливим. «Сьогодні я щаслива двічі. По-перше – бо я живу у вільній незалежній Україні. І по-друге я щаслива, бо мені випала така честь отримувати 10-мільйонний закордонний біометричний паспорт і вручає мені його сьогодні Президент. Це неймовірна мить для мене сьогодні. Я дуже рада бути присутня тут і хочу привітати всіх з цим великим кроком до нашої європейської інтеграції», – сказала власниця 10-мільйонного паспорта.

Джерело

Поділитися:
Share

Share