“Нептун” влучає у ціль: вогневі випробування комплексу РК-360МЦ

У ході чергових випробувань, які нещодавно пройшли на Одещині, підтверджені можливості нового комплексу РК-360МЦ та крилатої ракети Р-360 щодо пошуку та знищення визначених морських цілей.

Поділитися:
Share
Читати далі

Забирають у громад, віддають силовикам: бюджет уряду Зеленського

Що готують слуги і змінах до бюджету і що відстоює « Європейська Солідарність». Чому фінансування МВС і СБУ залишилося без змін, а на розвиток ОТГ забрали все, що будо закладено в бюджеті.

Поділитися:
Share
Читати далі

Звернення Петра Порошенка (відео)

«Настав момент істини для президента Зеленського. Він має прийняти стратегічне рішення в інтересах України — про неповернення «ПриватБанку» своєму колишньому бізнес-партнеру та політичному союзнику. Інакше це призведе до дефолту, що означає безробіття, гіперінфляцію, невиплату зарплат та пенсій. Ми вимагаємо від президента прийняти стратегічні рішення в інтересах України. Вже сьогодні, бо завтра буде пізно», – наголосив Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зеленський має прийняти рішення про неповернення «ПриватБанку» своєму колишньому бізнес-партнеру

Настав момент істини для президента Зеленського. Він має прийняти стратегічне рішення в інтересах України — про неповернення «ПриватБанку» своєму колишньому бізнес-партнеру та політичному союзнику. Інакше це призведе до дефолту, що означає безробіття, гіперінфляцію, невиплату зарплат та пенсій.

Поділитися:
Share
Читати далі

На Луганщині СБУ викрила на корупції начальника відділу превенції Нацполіції та двох патрульних

Співробітники Служби безпеки України підозрюють у систематичному отриманні неправомірної вигоди начальника відділу Управління превентивної діяльності Нацполіції у Луганській області та двох інспекторів сектору реагування патрульної поліції.

Поділитися:
Share
Читати далі

Порівняльний аналіз Державного бюджету-2020. Міністерство освіти і науки

Спільний проект сайту «Тверезий погляд» і команди «ЗеФакТи» – аналіз Державного бюджету України на 2020 рік.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео