Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 22:00 05.04.2020

Станом на 22:00 5 квітня в Україні 1308 лабораторно підтверджених ПЛР-дослідженням випадків COVID-19. Усього в Україні зафіксовано 37 летальних випадків від COVID-19. Загалом 28 осіб уже одужало — повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі. Міністерство охорони здоров’я провело оцінку потреб в обладнанні, препаратах, а також засобах індивідуального захисту всіх 242 лікарень, які боротимуться з коронавірусом в Україні.

Поділитися:
Share
Читати далі

Авторитарний ідіотизм

Влада, яка не змогла забезпечити громадянам доступні захисні засоби, в умовах реального збідніння населення, переходить межі істерії та маразму. Закрити, заборонити, штрафувати! Цей совок глибоко сидить в головах влади, незалежно від її прогресивності та новизни. Ще й посилаються на західні стандарти. Але, на відміну від цивілізованих країв, у нас з легкістю минають етап створення умов. Штраф – крайня стадія. Там спочатку роблять все можливе, щоб людина його уникла.

Поділитися:
Share
Читати далі

Про микромир и карантин

Карантин он для людей. В этом вообще-то его цель. Сохранение жизней и здоровья людей. И именно от этого надо плясать, выписывая меры для карантина. Который, конечно, нужен, но не как формат ВОЙНЫ С КОРОНАВИРУСОМ, который на войну не пришел, а как формат сохранения жизней и здоровья людей. Потому карантин он должен быть для пользы людей. Максимального их числа. А пока я вижу пользу от этого карантина без карантина только для отдельных людей. И мы даже знаем их имена, да?

Поділитися:
Share
Читати далі

Коронавирус переделывает политику

Правительства и президенты во всем мире сейчас принимают очень сложные решения. Среди положительных эффектов пандемии может оказаться возвращение государства. Политические лидеры, правые, левые, демократические и не очень, какими бы ни были их предвыборные платформы, обещания или программы, будут оцениваться по тому, как они справляются с пандемией. В моменты кризиса победа за компетентностью. Чрезвычайные ситуации такого масштаба не оставляют места для обманщиков, торгашей иллюзиями и невежд.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 05.04.2020 (звіт ОБСЄ, мапа)

05 квітня 2020 р. збройні формування РФ 8 разів порушили режим припинення вогню. Сьогодні внаслідок ворожих обстрілів зазнав поранення один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил. 04 квітня збройні формування РФ 14 разів порушили режим припинення вогню. Вчора втрат серед українських захисників не було. За даними розвідки, вчора військовослужбовці зі складу Об’єднаних сил ліквідували двох російських окупантів та ще одного поранили. Також українські військовослужбовці учора прицільним вогнем знищили ворожий безпілотний літальний апарат та станковий протитанковий гранатомет. Вчора та сьогодні випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано.

Поділитися:
Share
Читати далі

Епідеміологічна обстановка в Збройних Силах України станом на 07:00 05.04.2020 р.

На 07:00 5 квітня в Збройних Силах України зареєстровано 3 випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Аналіз захворювань серед військових та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Поділитися:
Share
Читати далі

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 10:00 05.04.2020

Станом на 10:00 5 квітня в Україні 1251 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 32 летальних, 25 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 156 нових випадків. Онлайн-брифінг заступника Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка.

Поділитися:
Share
Читати далі

Триває ліквідація лісової пожежі у Зоні відчуження (станом на 20:00)

В Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення поблизу с. Володимирівка Котовського лісництва горить ліс на площі 20 га. Всього до гасіння пожежі залучено понад 90 вогнеборців та 21 одиниця техніки (в тому числі 2 літаки АН-32П та гелікоптер МІ-8). Гасіння пожежі ускладнюється підвищеним радіаційним фоном на окремих ділянках горіння.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео