«Путин, введи! Путин, потуши!»

Тут один известный рантье заявил, что в России “отличная пожарная авиация”, и вообще, надо к ним за помощью обращаться, если не можем пожары потушить. Попросить надо Россию. А теперь простая российская официальная статистика, а она занижалась. За 2019 год на всей территории России было зафиксировано более 14 тысяч лесных пожаров. Поражённая площадь составила около 15 миллионов гектаров. Это четверть всей площади Украины. То есть нам надо вот прийти попросить у тех ребят, у которых четверть бы нашей страны ВСЕЙ сгорела? В этом году УЖЕ горит еще больше.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мы еще встретим новую весну

Ведь мы с вами год назад понимали, что будет плохо, что надо быть готовыми к нескольким годам отката назад. К потере времени и к тому, что придется многое начинать сначала. Мы переждем. Переждем гарь, переждем эпидемию, переждем олигархический шабаш под прикрытием нанятого актера.

Поділитися:
Share
Читати далі

Про помилуваного Маслова, який знову у в’язниці

Це не вирок Зеленському, бо він його помилував перед новорічним обміном. А це вирок самому Маслову і зрізу суспільства. Зеленський винен тільки в тупому виконанні умов Росії про обмін полоненими, який на днях знову показав, що він міняє будь кого, але не розбираючись, хто йому треба. Аби обмін пройшов… На фото людина, яка обурена не на Україну і радіє звільненню з в’язниці, а саме злість, що його лишили звичного життя. Тобто життя на зоні.

Поділитися:
Share
Читати далі

Жили-были Ро(ман) и У(льяна)…

Ульяна раньше жила с Романом. Жили они неважно. Роман избивал ее, унижал при первом удобном случае, даже заразил ее чем-то. Заразил крепко. До сих пор она не может полностью излечиться. Время шло, и Ульяне это надоело. После очередной выходки Романа, она его пинком выставила за дверь. После этого она ожила, начала делать ремонт в квартире. У нее появились надежды на светлое будущее…

Поділитися:
Share
Читати далі

Хронология одного преЗЕдентства

Вот так, постепенно нас приучали намазывать на хлеб сам хлеб, а если повезет, то и крупу, и молоко, и масло! Конечно же, выживете, в исследовании, опубликованном в 1973 году в журнале «Postgraduate Medical Journal», описана история 27-летнего шотландца, которые не ел в общей сложности 382 дня.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірнє зведення пресцентру Об’єднаних сил 20.04.2020 (звіт ОБСЄ)

20 квітня 2020 р. збройні формування РФ тричі відкривали вогонь по позиціях Об’єднаних сил. Внаслідок злочинних дій російських окупантів один український захисник загинув, ще двоє військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил отримали поранення. 19 квітня збройні формування РФ шість разів порушили режим припинення вогню. Вчора втрат серед українських військовослужбовців внаслідок обстрілів з боку збройних формувань РФ не було. За даними розвідки, вчора наші підрозділи, що вели оборонні дії, знищили двох російських найманців та ще двох поранили. Випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано.

Поділитися:
Share
Читати далі

Засоби масового зомбування

Якщо з чогось і починати оздоровлення цивілізації, то це треба починати з глибокої реформи інформаційної політики. Особливо – рекламної сфери, де сам принцип подачі інформації вже давно втратив саму суть – інформування. І давно перетворився на засіб дебілізації людей – відключення свідомості та формування тупих підсвідомих безумовних реакцій. Практично всі засоби інформації сьогодні теж перейшли на такий принцип подачі своїх матеріалів – не до інтелекту, а направлені на емоційне збудження і активацію наперед запрограмованих реакцій.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент – вирок

«Я – не Ваш опонент, я – Ваш вирок!» – заявив рік тому на дебатах кандидат у президенти Володимир Зеленський п’ятому президенту Петру Порошенку. Минув рік. Час нагадати, що закидав Зеленський Порошенку рік тому, і що ми маємо зараз. Вироком Зеленський таки став. Вироком для громадян, які готові вірити у нічим не підтверджену брехню. Вироком для тих, хто готовий вірити популістам.

Поділитися:
Share
Читати далі

Афера власти на масках

Медицинские маски, при своей кажущейся простоте, достаточно сложные штуки. Самый дорогой материал в медицинской маске мелтблаун. Самый дорогой и делающий маску эффективной. Из чего будут шить медицинские маски 436 предприятий, если нет самого необходимого компонента? Они его заменят. Это именно то, чего мы ожидали при плохом развитии событий. Всю систему здравоохранения собираются обмануть, поставив централизовано фальсификат. Если не будут защищены медики, то страну ждет коллапс.

Поділитися:
Share
Читати далі

На жаль, виживуть не всі

Люди вмирають не лише від куль ворога чи підступної хвороби, від якої ще немає вакцин, і статистика смертності від якої суттєво занижена, бо немає достатньо тестів. Люди вмирають, бо влада Зеленського досі, на другий місяць карантину не здатна розробити жодного дієвого заходу, як допомогти малому і середньому бізнесу. І ні, це не «випадкова єдина» історія однієї сім’ї. Таких історій вже дуже багато, а буде в рази більше.

Поділитися:
Share
Читати далі

Нацгвардія почала антидиверсійну операцію у зв’язку з лісовими пожежами в Чорнобилі

Про це міністр внутрішніх справ написав на своїй сторінці в соціальній мережі. За словами Арсена Авакова вчора, 19 квітня, в Чорнобильській зоні виявили 4 місця підпала. «Вчора, під час вечірнього моніторингового обльоту в Чорнобильській зоні, виявили ось таких 4 “феномена” на площі близько 100 метрів. Добре, що поруч були рятувальники, і вдалося швидко згасити», – сказав Арсен Аваков. Міністр закликав тих, хто має інформацію про виникнення пожеж, звернутися до правоохоронців.

Поділитися:
Share
Читати далі

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 09:00 20.04.2020

Станом на 9:00 20 квітня в Україні 5710 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 151 летальний, 359 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 261 новий випадок. Минулого тижня був приріст випадків захворюваності на COVID-19 у діапазоні від 6,9 до 11,2%. Найбільша кількість нових випадків зафіксована у четвер, 16 квітня, – 501 особа. Але інкубаційний період коронавірусної хвороби складає до 14 днів, тому цілісну картину порушення карантинних заходів на Вербну неділю можна буде побачити цього тижня.

Поділитися:
Share
Читати далі

Епідеміологічна обстановка в Збройних Силах України станом на 07:00 20.04.2020 р.

На 07:00 20 квітня в Збройних Силах України зареєстровано 35 випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, з них 2 людини одужали та 2 летальних випадки. За минулу добу зареєстровано 3 нових випадки захворювання. 2 хворих перебувають у закладах охорони здоров’я (Хмельницька міська лікарня – 1 працівник ЗС України, Житомирський госпіталь – 1 військовослужбовець), у Львівський області – 1 військовослужбовець лікується вдома під наглядом медичної служби.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео