Петро Порошенко звинуватив ДБР у брехні про події на Майдані 18 лютого 2014 року (відео)

«Кримінальна справа проти Тетяни Чорновол – це спроба атакувати та перекреслити цінності, на яких тримається наша незалежність. Це – намагання влаштувати російське судилище над ВСІМА учасниками Майдану: від Героїв Небесної сотні до тих, хто підвозив дрова чи їжу. Це – ознака реваншу. Це – спроба переписати історію під диктовку Кремля. Але вона не вдасться. Бо є ми. Ми – носії пам’яті. Ми були там і ми пам’ятаємо все. І нас багато. Значно більше ніж куплених Януковичем бабікових», – наголошує лідер «Європейської Солідарності».

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірній брифінг пресцентру Об’єднаних сил 12.04.2020

12 квітня 2020 р. збройні формування РФ двічі порушили режим припинення вогню. Сьогодні внаслідок обстрілів Україна втратила одного мужнього захисника, ще один воїн отримав бойове ураження. 11 квітня збройні формування РФ 8 разів порушили режим припинення вогню. Внаслідок ворожих обстрілів учора отримали поранення троє українських героїв. За даними розвідки, 11 квітня наші воїни вогнем у відповідь поранили сім найманців РФ. Випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано.

Поділитися:
Share
Читати далі

Робити добро іншим – це не обов’язок, а радість (фото, відео)

Ще 5 тисяч коробок. П’ять тисяч чиїхось шансів протриматися. Їх створили за 7 годин звичайної квітневої суботи. Ми. «Ми» – це і ти, друже, також. Адже шлях кожної коробки починається з твоїх грошей, які надійшли на рахунок ГО «Справи Громад». Ясна річ, серед благодійників є фонд родини Петра Порошенка, але без тебе, друже, ми б не впоралися. Дякуємо. Де б ти не був в ці скрутні часи – подяка за кожну гривню. Дякуючи тобі вже відправлено 13 тисяч наборів, вже є гроші на 168 наборів наступної поставки, в цілому ми зібрали 2 342 044 гривні! Добрі справи = руки + серця Відповідальних Громадян.

Поділитися:
Share
Читати далі

Одним треба промити очі, іншим визнати свої омани, третім вже нічого не допоможе

Найжалюгідніше наразі виглядають ті, хто ще рік тому з ентузіазмом відтоптувався на здобутках країни та закликав до розправ, а тепер, відтопиривши мізинчики, розповідають про своє розчарування недолугими та реваншистськими діями влади, для якої самі ж розчистили дорогу. Всі ці консерви, корисні ідіоти та біли пальта, скріпини-шабуніни, ляшкі-білєцькі, кошкіни-мостові, ходзи-соболєви, “експерти” з “політологами” знову рвуться в перші ряди рятівників неньки, хоча свідомо і успішно відіграли роль в минулорічному ударі під дих розбудові державності.

Поділитися:
Share
Читати далі

Это и был их план

Попадаем из мира сериалов и договоров посредине в мир голого фланга сил ООС на сотни километров и годы назад утвержденного плана строить, например, в Очакове инфраструктуру за деньги США. Считаем катера, переброшенные россиянами в Крым и Керчь. Видим, что бесконечно жить в кубриках плавучей казармы нельзя.

Поділитися:
Share
Читати далі

Що мусить повалитися – повалиться

За кілька днів президент Зеленський здобув кілька визначних досягнень. Він порушив кримінальну справу проти п’ятого президента Петра Порошенка (руками генпрокурора Венедіктової). Вручив підозру журналістці Тетяні Черновол (руками тво голови ДБР Бабікова). Ще й з’їздив на фронт, де похизувався з шевроном бригади Чорних Запорожців (це той, що відкосив від чотирьох призовів). Що це означає? Це означає, що під загрозою опинилася найбільш ерогенна зона преЗЕдента – його рейтинг.

Поділитися:
Share
Читати далі

Чому мовчить Зеленський? (відео)

Зеленський заявляв, що корупція у вищих гілках влади подолана, але чомусь саме після цієї заяви в бюджеті не залишилося грошей. Одночасно з цим відеокамерою знімають, як з Міністерства охорони здоров’я невідомі особи вивозять тести на коронавірус. Після розслідування передачі “Схеми” з розкраданням тестів на коронавірус Зеленський повинен звернутися до правоохоронних органів з вимогою розслідувати цей інцидент. Але натомість він мовчить. Що спонукає до певних висновків щодо його участі в корупції.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вот это всё вам не покажут по 1+1

В январе из Украины в Китай было продано несколько тонн медицинских масок. В преддверии пандемии страну оставили без них. В начале марта мы получили запрос из Минэкономразвития о необходимости отчитаться о мощностях и получили список необходимого для медиков с криками «шейте хоть что-то из перечисленного». И мы шьём, отложив все свои заказы и коллекции. Шьём 6 дней в неделю по 12 часов. А потом смотришь телеграм-канал МОЗ и читаешь: такой-то бизнес выделил столько-то на борьбу с вирусом, такой-то столько-то. Тут бизнес сделал это, тут то. Потом видосик от президента “а ще ми в день виготовляємо 900 тисяч масок». И вот тут мне хочется спросить: Вова, кто мы? Мы пахали – я и трактор? Что вы как власть сделали для бизнеса, который сейчас по сути спасает страну от пандемии?

Поділитися:
Share
Читати далі

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 09:00 12.04.2020

Станом на 9:00 12 квітня в Україні 2777 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 83 летальні, 89 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 266 нових випадків. За віковими групами частіше на COVID-19 хворіють особи у віці 50-59 років (21,7%), 40-49 років (20,5%) та 30-39 років (17,4%). Випадки смертей зареєстровано у 18 областях України. У віковій групі померлих переважають особи від 50 років і старші (85,5%).

Поділитися:
Share
Читати далі

Епідеміологічна обстановка в Збройних Силах України станом на 07:00 12.04.2020 р.

На 07:00 12 квітня в Збройних Силах України зареєстровано 18 випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, з них 1 людина одужала та 1 летальний. На ізоляції (в тому числі самоізоляція) – 180 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчі 3 доби – 20 осіб.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео