Завтра черговий бій за Мову!

Завдяки вам вони не посміли сьогодні, в день 30-річчя Декларації про державний суверенітет України і першої річниці чинності закону про мову, голосувати за законопроєкт, який русифікує українську освіту. Саме не посміли. Але не відмовилися від намірів. Законопроєкт Бужанського стоятиме в порядку денному п’ятничого пленарного засідання. І дуже багато залежить від того, що відбуватиметься під стінами парламенту. Прийдіть завтра о 9:30 на пікетування Верховної Ради. Чим більше нас буде під Радою, тим більше шансів, що до закриття сесії (близько 13 години) ми не дозволимо «слугам» ухвалити цей законопроєкт. Станемо щитом для мови!

Поділитися:
Share
Читати далі

Термін “бариґа” при Зеленському заграв новими яскравими фарбами

Пам’ятаєте, скільки лунало насмішок після передачі сьомим п’ятим президентом своїх активів у сліпий траст, і скільки недорогеньких намагалося знайти сліди “збагачення”, а потім плюнуло та скотилося в тупу пропаганду? А між іншим, те грамотне рішення передати бізнес в прозоре управління і є причиною відсутності “економічних” справ проти Порошенка. Тому в той бік навіть портновське ДБР не дивиться, вже не кажучи про менш відморожені організації. Інша справа – Зеленський…

Поділитися:
Share
Читати далі

Назначение главы НБУ: Сделан очень широкий шаг к катастрофе

И есть опасения, что уже не к краю пропасти, а непосредственно в пропасть. Сигнал совершенно очевиден. Причем что нам, что инвесторам, что МВФ. 1) Назначается человек, который на 100% идет на должность как человек Зеленского, полностью от него зависимый. 2) Кандидат славен своей любовью к эмиссии и полным равнодушием к инфляции и девальвации. 3) Человек и близко не является фигурой, известной и признаваемой финансовым сообществом.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірнє зведення пресцентру Об’єднаних сил 16.07.2020 (фото)

16 липня 2020 р. збройні формування РФ п’ять разів порушили режим припинення вогню. 15 липня збройні формування РФ 12 разів порушили режим припинення вогню. Вчора та сьогодні втрат у лавах Об’єднаних сил внаслідок ворожих обстрілів не було. За даними розвідки, 15 липня українські захисники знищили двох загарбників. Окупанти дистанційно мінують Донбас забороненими міжнародними конвенціями протипіхотними мінами ПОМ-2, які загрожують життю та здоров’ю мирного населення Донбасу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мы уже не отступим. Никогда (видео)

Нет ни малейших сомнений в том, что рано или поздно Украина станет свободной страной. Свободной от расийского рабства извне и от малорасийского рабства изнутри. На это уйдёт ещё немало лет. Но это неизбежно, как смерть пуйла. Намерившего себе вечное правление над 1/9-й частью суши. И пусть правит – у выжившего из ума кагебиста отлично получается. Рашка стремительно превращается в мирового изгоя. Каждый прожитый день приближает её к концу, а нас к началу. К началу настоящей и такой выстраданной поколениями украинцев Независимости. Будьмо, Українці. Слава Україні.

Поділитися:
Share
Читати далі

Я не хочу в Сомали, или Не устраивайте мне безвыезд!

Одним из основных условий безвиза с ЕС является независимость, эффективность и стабильность антикоррупционных институций и деполитизация работы всех правоохранительных органов. Эксперты ЕС требуют, чтобы в Украине прозрачно избрали нового, заслуживающего доверия руководителя САП (Специальной Антикоррупционной Прокуратуры). Но у слуг задание другое. Они желают сделать все как с Венедиктовой, которая на 666% предана партии и партбилету, а не Закону. Так что вполне реально через какое-то время получить почти полный безвыезд. Хотя опять же есть Иран, Ирак, Афганистан, Сомали… Что в этих странах можно интересного посмотреть? А? Посоветуйте, парафияне.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Руки геть від Мови!» – біля Верховної Ради проходить акція на підтримку державної мови (фото, відео)

«Я дякую кожному з вас, хто прийшов на майдан Конституції для того, щоб не просто святкувати, а боронити Українську державу. Бо не тільки наші воїни на фронті, віддаючи життя, боронять українську землю. Тут ми з вами кожен день і кожну годину маємо захищати українську державу. Заважає мова – геть до Ростова! Це дуже добре чути і на Грушевського, і на Банковій. Треба буде – ще раз нагадаємо. Перемога точно буде за нами», – зазначив під час акції проти русифікації освіти на площі Конституції біля Верховної Ради п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео