Центренерго почало купувати вугілля за формулою Роттердам+ (відео)

«Поточна ситуація ще раз переконала нас в необхідності комплексного та системного вирішення проблем енергетичної галузі. Подальші зусилля міністерства будуть спрямовані на доопрацювання чинної моделі ринку електроенергії, викривлення якої призвели до кризи, у тому числі, для вітчизняних гірників», – прокоментувала досягнуті угоди в.о. Міністра енергетики Ольга Буславець.

Поділитися:
Share
Читати далі

Непідсудний Медведчук

Колись дуже давно в армії товаришував з грузинами й іншими солдатами із Закавказзя. З того часу деколи в пам’яті виринають грузинські анекдоти. Зараз пригадався саме цей:
Іде суд. Суддя запитує:
– Падсудімий Ґогія, ви прізнайотє себє віновним?
– Нет!
– Ну, на нет і суда нет. Ти свабодний, дараґой.
А чому я про це згадав? Навіяла кількоходівочка під час туристичного вояжу Зеленського на Волинь.

Поділитися:
Share
Читати далі

Жодного дня без днища

Випадково натрапив на відео останнього візиту Зелі в Одесу. Візит, наскільки я зрозумів, був розділений на 3 частини: перша частина – це те, що підготували чиновники, зокрема затоплений стадіон з підставками під плакати, друга частина – моряки, і третя частина – зустріч з бізнесом. І тут цікаво. Чуваки везуть Зюзю піаритися на тому, що хотіли замочити.

Поділитися:
Share
Читати далі

Передвиборна піна

А коли вас вперше кинули? Певно, з вальцманом. Це було легко, думати не потрібно. Потім був “аснаватель партії регіонів”. Потім пішла жвачка: ліпецька хвабрика, сівастопольльській завод, апшор на три штуки баксів. Далі пішла важка артилерія: вбив брата. Потім були Гладковські. Вже ніхто з авторів цих “сенсацій” не приховував сміху, вони вже вас дурнями відверто звали, но ви жрали, ви їли гівно, аж за вухами лящало. Кожен раз, коли інформація виявлялась неправдивою, ви облизувались і чекали на інше гівно. Я вас порадую: його ще буде багато. Доки будуть гівноїди – доти буде інформаційне гівно.

Поділитися:
Share
Читати далі

Фронтова правда (відео)

Я проїхав фронт від Маріуполя до Попасної. Я проїхав знакові місця війни, де побував за свої п’ять з гаком років і шість ротацій. Я просто слухав людей. Гідних, справжніх бійців. Людей, які в більшості пройшли цю війну від початку. Людей, які є основою нашої Незалежності та свободи. Їм є що сказати. У них є з чим порівнювати. Два верховних головнокомандувача. Дві сторони однієї  тієї ж війни. При одному – ти повертаєш своє. При іншому – віддаєш відвойоване ворогу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Вечірнє зведення пресцентру Об’єднаних сил 11.07.2020 (фото, звіти ОБСЄ, мапа)

11 липня 2020 р. збройні формування РФ один раз порушили режим припинення вогню. Сьогодні втрат серед наших захисників немає. 10 липня збройні формування РФ 17 разів порушили режим припинення вогню. Вчора внаслідок ворожих обстрілів один український захисник загинув, ще троє – отримали поранення. За підтвердженими даними розвідки, вчора наші захисники знищили трьох та поранили ще трьох загарбників. Окрім того, за уточненими даними, 9 липня втрати противника додатково склали ще двоє загиблих.

Поділитися:
Share
Читати далі

Зеленопілля застерігає

Шість років тому терористами ДиРи і ракетними підрозділами армії Росії з установок «Град» та «Торнадо» був розстріляний військовий табір біля Зеленопілля.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео