Так виглядає еталонна робота на ворога

Безугла свідомо завертає в інформаційну обгортку наративи російських ІПСО. Користуючись тим, що в неї є доступ до інформації, яка зараз цікавить більшість Українців, вона це використовує задля дискредитації ЗСУ.

Читати далі

Оборона країни та місцеві бюджети

Коли вам кажуть, що якесь ОТГ або місцева рада зажрані уроди і не заклали кошти на оборону, вами маніпулюють і брешуть, просто хтось хоче зняти з себе відповідальність і перекласти її на інших.

Читати далі

Надувні м’язи. Як ворог збільшує свою армію

1 грудня Путін довів чисельність ОЗУ ЗС РФ до 2 209 130 посад, із них 1 320 000 – військовослужбовці. Це подають як «адекватну реакцію на дії НАТО». Дурниці, звісно, але треба зрозуміти глибину глибин рухів тіла противника.

Читати далі

Потери оккупантов за первую половину декабря

Декабрь вполне может стать рекордным по количеству уничтоженных оккупантов. При этом снижается показатель потерь в технике – танках, ББМ, артиллерии.

Читати далі

Санкції на часі. 17.12.2023

У Держдумі закликали росіянок народжувати дітей за «наказом путіна». Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 17.12.2023.

Читати далі

Вісті з фронтів. 17.12.2023

• Нарощування зусиль противника на південному фасі Авдіївського району оборони ЗСУ • Втрати противника на лівому березі Дніпра • Щодо чергового “вторгнення з півночі” • Найбільш потужні угрупуваннями військ противника

Читати далі