Їм неможливо співчувати

Кілька вражень, що випливають із мого вже досить тривалого досвіду перегляду фільмів про росію та її людей на каналі “Настоящее время”. В кожному фільмі – безнадія і численні приклади засвоєної безпорадности.

Читати далі

«Наступний рік може бути важчим» – генерал Тарнавський в інтерв’ю ВВС

Бригадний генерал Олександр Тарнавський командує оперативно-стратегічним угрупованням військ “Таврія”. У його зоні відповідальності населені пункти, навколо яких тривають запеклі бої: Авдіївка, Мар’їнка, Роботине.

Читати далі

А ну, відставити паніку!

Ворог знає силу паніки та високого морального духу. І старається його завжди забрати. Бо це ключ до перемоги. Тому давайте спокійно зрозуміємо, чому ми зараз тут, які перед нами загрози та перспективи.

Читати далі

Єдиний ресурс, який ми не можемо отримати від союзників, – людський

Будь-хто, хто сьогодні публічно агітує проти мобілізації, діє на користь Москви. І ступінь щирості того, хто говорить, не має зовсім ніякого значення.

Читати далі

Реальність бере гору

Попри всі пропагандистські зусилля марафону та єрмаківських ТГканалів, після розслаблюючих інформаційних ванн яких вона особливо болюча. Ми здатні бути дорослими, сприймати чесну правду про проблеми і здобутки.

Читати далі

Про Уряд національної єдності/порятунку

Передумовою життєздатності, працездатності та ефективності Уряду національної єдності/порятунку є його незалежність (кадрова, фінансова тощо) від президентського офісу. Інакше все залишиться, як є, яку б назву не носило.

Читати далі

Про історичні аспекти Новочеркаська

Москва має бути відкинута на кордони не тільки 1991 року. Як сказав їхній хан, прагнути знищити Україну вони будуть завжди. Ну то значить, мета – повернути Московію в кордони 91-го року… Але 11-го століття.

Читати далі

Війна на Чорному морі. Як Україна боролася з російським флотом і що буде далі

Евакуація із Севастополя та відмова від активного патрулювання в морі – це перші дзвіночки того, що у Чорному морі у Москви проблеми.

Читати далі