Дипломатичний хаос

Наша дипломатія нагадує «слона у порцеляновій крамниці» та «шалений принтер хаотичних ініціатив, самітів-форумів і формул-декларацій», у різноманітності та кількості яких губляться і партнери, і експертна спільнота.

Читати далі

Збройники, вибачте нас, цивілів, за оленів серед нас

Інколи потрібно просто зважати, що в потоці є автівки ЗСУ. І ці машини – порепані корчі, іржаві відра, великі смердючі солярою вантажівки – це найцінніші машини, які тільки існують зараз у країні.

Читати далі

Нудні питання

Прогноз на наступний рік мотивує на серйозні зміни, яких влада намагатиметься уникати, чіпляючись за рештки звичної реальності. Кожна криза, якій не запобігають мудрагелі, дорого коштує країні,

Читати далі

Санкції на часі. 07.12.2023

Казахська криптобіржа ATAIX Eurasia попросила російських користувачів закрити свої рахунки через санкційний тиск із боку ЄС. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 07.12.2023.

Читати далі

Дуже теплий вантаж на фронт від Порошенка (фото, відео)

600 тисяч хімічних грілок для рук і ніг відправляються на фронт, в холодні окопи наших бійців. Порошенко подякував польським і українським водіям, які подолали довгий шлях і проблеми на кордоні.

Читати далі

Західний «коридор солідарності» з Україною буде працювати

Цього не змінить ні план Росії відкрити «західний» фронт проти України, ні блокування кордону невеликою групкою протестувальників, ні їхні надумані вимоги, ні злочинна бездіяльність нинішньої влади Польщі.

Читати далі

Русские грабли

На рубеже 1910-1920-х годов русские имперцы не пожелали объединить усилия с колонизированными народами в обмен на признание их автономий. И потеряли все. Нынешняя русская эмиграция повторяет ту же ошибку.

Читати далі