Жахливий совок «Європа»

Опитування проведене польським виданням “Rzeczpospolita” показало, що в разі вторгнення Росії добровільно піти до війська готові лише 15% поляків. Чому поляки масово не хочуть захищати свою країну?

Читати далі

Санкції на часі. 22.12.2023

Росія провалила плани експорту електроенергії в Китай через розруху в енергомережах. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 22.12.2023.

Читати далі

Майбутнє закінчується вчора

Ми практично всі втратили надію на світле майбутнє. Ми не будуємо планів, у які віримо. Усе це під питанням, поставленим війною. Поспішайте докохати, долюбити, дообняти тих, хто вам по-справжньому дорогий, – кожної миті така опція може бути відключена.

Читати далі

2023 год стал рекордным по уничтожению артиллерии оккупантов

россия как минимум в 2024 году еще сможет системно компенсировать потери в артиллерии, используя советские запасы, но даже они не бесконечны и могут быть обеспечены боекомплектом.

Читати далі

Зовнішньополітичні підсумки 2023 року. Коротко та без емоцій

2023 рік завершив епоху української «дипломатії емоцій» та «турборежимів». Цей інструментарій, який добре зарекомендував себе на початку повномасштабного вторгнення, вже не працює.

Читати далі

Вісті з фронтів. 22.12.2023

• рф та Іран нарощують співробітництво з виготовлення та використання БПЛА Shahed • На Придніпровському напрямку противник розгорнув ряд “новосформованих” підрозділів • Сили й засоби зі складу чорноморського флоту на виході в морі

Читати далі

Похоронні хроніки московії 22.12.2023

Мобілізація змінила структуру втрат у розрізі регіонів рф. Починає вибудовуватися кількісна пропорція – «щобільше населення регіону, то більше вбитих» (крім Москви і Санкт-Петербургу).

Читати далі

Financial Times: «Що, як росія переможе?»

Британська газета Financial Times зазначає, що сценарій перемоги росії стає дедалі правдоподібнішим, і назвала п’ять жахливих наслідків для світу. Знехтувати Україною – це вибір. Але є альтернатива.

Читати далі