Вітер і хмари

Фронт потребує пілотів. Інструктор пілотів навчає. Бо фронт потребує пілотів швидко. Не ми почали війну, але ми її мусимо закінчити. Навіть якщо на перешкоді сама природа.

Читати далі

Санкції на часі. 19.12.2023

Шведський музичний сервіс Spotify повністю залишив російський ринок із 14 грудня. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 19.12.2023.

Читати далі

Взимку пташки летять на Схід і Південь (фото, відео)

Вантаж із хімічних грілок, підписаних дітками прапорів, дронів DJI Mavic та 300 FPV-дронів отримали військові 31 бригади, які сьогодні виконують надзвичайно важливу місію на Сході та Півдні.

Читати далі

Де ми зараз і чому

Ми будемо лаятися, звинувачувати один одного та командування і владу, але вперто захищати свою країну та чекати можливості деокупувати наші території. А сьогодні нам треба пережити цю зиму. І ми це зробимо. Як пережили вже дві.

Читати далі

Тривалий дефіцит боєприпасів матиме дуже неприємні наслідки

Військові скаржаться на проблеми з боєприпасами 122/155 мм. У противника такі ж проблеми, але зберігається його перевага в 5-7 разів по інтенсивності обстрілів.

Читати далі

Про наші плани

На питання, які в нас плани щодо забезпечення роботи нашої економіки, мав би відповісти міністр фінансів Сергій Марченко. Але він виконувати роботу міністра не бажає, тому українцям варто перевдягатися в чисте, так? Така стратегія доходів?

Читати далі

Вісті з фронтів. 19.12.2023

Сьогодні розпочинаємо “двосерійний фільм” про найбільш потужні угрупування військ (УВ) противника зі складу всієї “Объединённой группировки вс рф на юго-западном твд”. Спочатку, звісно, про найпотужніше – УВ “Юг”.

Читати далі