На телеграм-помойках идет «уничтожение» F-16

Таварисчи рюцке чекисты, вы, правда, верите, что если обрезать оригинальное фото, сделать зеркалку и назвать это Одессой, вам как-то должно помочь избежать своей участи?

Читати далі

Друге Різдво в ЗСУ

Минулорічне було біля Вугледару. Де буде наступне, я гадки не маю. Але чомусь певен, воно також буде у ЗСУ. Для моєї Батьківщини треба от так. А нині – Різдво. Нагадка всім нам – життя триває.

Читати далі

Санкції на часі. 25.12.2023

Франція, Китай та Японія заморозили участь в найбільшому газовому проєкті росії “Арктик СПГ-2”. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 25.12.2023.

Читати далі

Порошенки помолились у Софії та привітали українців зі святами (фото, відео)

«Мільйони людей сьогодні моляться за Перемогу в своїй помісній Православній Церкві, яка постала 5 років тому з волі українського народу та рішучості Вселенського Патріарха», – говорить п’ятий Президент.

Читати далі

До уваги союзників – ціна поразки України

Багато розмов лунає про зменшення/припинення військової допомоги Україні. Уявімо, що підтримка припинилася й Україна програла. Чим це закінчиться для наших союзників?

Читати далі

ППО України і чорні дні російських ПКС

Ми переживаємо найбільші в історії бомбардування високоточною зброєю. Це не те, чому можна радіти, але точно можна пишатися нашою протиповітряною обороною.

Читати далі