Порошенко у штаб-квартирі НАТО. Частина 1 (брифінг, відео)

Порошенко, який перебуває у Брюсселі, оговорив у штаб-квартирі НАТО з Генеральним секретарем та його помічниками постачання бронетехніки та винищувачів для ЗСУ, а також прискорення членства України в Альянсі.

Читати далі

Разом переможемо!

Фотозвіт навантаження генераторів для 79-ї ОДШБ у Миколаєві, які були закуплені вашими зусиллями та вже поїхали на фронт. І продовжуємо збирати гроші на купівлю двох таких же красенів для 77-ї бригади ДШВ.

Читати далі

Ходіння по колу

Опубліковано відповідь Президента України на електронну петицію про визнання права платника податків (податкового агента) на презумпцію невинуватості. Не такої реакції чекали люди, що поставили свої підписи під петицією, ой, не такої.

Читати далі

Крымские конвульсии оккупантов

Масса собранной техники больше похожа на накопление ресурса для обороны, чем создание потенциала для поддержки южной группировки в рамках некоего наступления, и вызвана подготовкой оккупантов к обороне ВОТ Крыма, а не к масштабному рывку на Запорожье.

Читати далі

10 хороших новин 22.01.2023

Доки увесь цивілізований світ шарпає Шольца, танки нам прислало Королівство Марокко. Трошки не за своєю ініціативою, а після пенделя від США, але разом із тим. 20 радянських Т-72, модернізованих у Чехії, вже передали ЗСУ.

Читати далі

Санкції на часі 23.01.2023

У часописі Foreign Affairs з‘явилася стаття російських опозиціонерів Гаррі Каспарова і Михаїла Ходорковського під назвою «Не бійтеся поразки путіна: Перемогу Україні, демократію росії». Поява подібних статей необхідна.

Читати далі