Навряд чи ця війна закінчиться, доки існують Україна та Росія

Про російсько-українські взаємовідносини після Великої війни розмірковують учасники війни з Росією “Історик”, фаховий історик, головний сержант розвідувальної роти ДШВ ЗСУ, та “Фагот”, офіцер Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Читати далі

Коли закінчиться війна…

Коли повернуться хлопці з війни, потрібно буде не накладати на них нові тягарі покращення нашого суспільства, а допомагати хоч трохи загасити біль душевних ран, завданих цією війною. 

Читати далі

В Беларуси началось движение

Но не то движение, которого ожидают паникующие уже полгода – подготовка к броску на Киев 2.0, а вывод россиян с территории РБ и замена на менее подготовленный, сырой биоматериал.

Читати далі

Без піару немає репертуару

Законопроєкти про електронну акцизну марку – черговий піар від влади (картинки в презентаціях навчилися малювати) та проблеми для бізнесу. Вони дуже не професійні, скомпільовані з норм на швидку руку, не відповідають вимогам законодавства ЄС і не враховують його позитивну практику.

Читати далі

Похоронные хроники московии 12.01.2023

Это явно неполные данные, реальные потери российских войск на порядок выше. Но даже эти цифры помогают отследить некоторые тенденции и сопоставить их с сюжетами российской пропаганды.

Читати далі

10 хороших новин 11.01.2023

Польща заявила, що передасть нам роту Леопардів у рамках міжнародної коаліції. Після цього Дуда ледь зміг виїхати зі Львова, бо кожен хотів від нього чіткі терміни та обіймашки.

Читати далі

Санкції на часі 12.01.2023

З 13 січня Центробанк в інтересах російського Мінфіну почне продавати на Московській біржі китайські юані з Фонду національного добробуту. Це останні гроші з золотовалютних резервів, які не потрапили під санкції.

Читати далі