Потом лучше не будет

Сравните довоенный Мариуполь с “биндерами” и Донецк, который 9 лет как без “биндер”. Сравните без идей, без патриотизма, чисто пищеварительно. Вас же купили именно тем, что вот как круто вы будете жить в России. Где ваше “круто”?

Читати далі

Дівчинка з пухнастим коргі (фото)

Ця 17-річна дівчинка зі своїми собаками вже два роки шукає мертвих і вцілілих та планує у подальшому зв’язати з цим життя, і, здається, роботи в цієї дівчини за цю війну буде багато, на жаль. Але які часи – такі і герої…

Читати далі

Дії НАБУ та САП зараз – це помилка

Підозра Коболєву по премії за Стокгольмський арбітраж немає жодної перспективи у суді і у підсумку призведе до дискредитації НАБУ на Заході і особливо у США

Читати далі

Порошенко: Українська молитва в Лаврі наближає нашу перемогу (фото, відео)

Петро і Марина Порошенки разом з депутатами від «Європейської Солідарності» у день Богоявлення, Хрещення Господнього взяли участь у Божественній літургії, яка відбулася в Успенському соборі Києво-Печерської лаври.

Читати далі

10 хороших новин 18.01.2023

Колишній державний секретар США Генрі Кіссінджер підтримав вступ України до НАТО. Це той, який раніше транслював кремлівські наративи так жваво, ніби є дячком у гундяєва.

Читати далі

Санкції на часі 19.01.2023

Кожна війна за незалежність бачила етап – коли отримання зброї від союзників займало час, зусилля і неймовірні прориви. Подібна ситуація на санкційному фронті: кумулятивний ефект ще не настав, але різні фактори продовжують розхитувати російську економіку.

Читати далі