Разом переможемо!

Юрій Бірюков

Это вот мы в логистику просто умеем.

У нас есть краны-манипуляторы Leyland DAF для подъема тяжестей, которые мы уже подготовили к передаче в войска.
У нас есть грузовики Leyland DAF для перевозки тяжестей, которые мы уже подготовили к передаче в войска.
У нас есть тяжести, которые нужно передать в войска.

Смешиваем все это и получаем фотоотчет погрузки генераторов для 79-й отдельной десантно-штурмовой бригады в Николаеве, которые были закуплены вашими усилиями и уже поехали на фронт. А чтобы два раза не бегать, то и закинем “маленькие” генераторы на 7 кВт. Они там тоже на фото есть, просто на фоне 30-ок теряются.

И продолжаем собирать денежку на покупку двух таких же красавцев для 77-й бригады ДШВ.

Ссылка на спецбанку.


Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Дивіться як класно виходить.

Спершу “Справа громад” купила вантажівки DAF Leyland. Бо фронту потрібні вантажівки! Вантажівки пішли в ЗСУ – сам їх бачив.

Потім “Справа громад” придбала крани-маніпулятори Leyland DAF. Бо є такі вантажі, які руцями вантажити на машину – надірвешся. Тому ручну працю – на плечі машин. Ліленди з кранами теж пішли на фронт.

А потім командування 79-ї бригади ДШВ заблагало придбати їм три генератори на 30 кВт, аби заживити штаб і не тільки. Ну от дуже треба.

І от “Справа громад” купує генератори. За допомоги Leyland DAF з краном вантажить їх на Leyland D-вантажівку. Додає ще генератори на 7 кВт. І все це відправляє на фронт.

А я дивлюся на все це і балдію. Бо це ми, ми зібрали кошти на все це приладдя! Це ми забезпечуємо наше військо. І тому переможемо.

До речі. Великі генератори на 30 кВт потрібні ще й 77-й бригаді ДШВ. Так-так. Бахмут і Соледар.

Зробимо?

Автори

, ,