Генерал України Залужний і генерал США Міллі «звірили годинники»

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний провів телефонну розмову з головою Обʼєднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі.

Розмова дала можливість звірити годинники щодо постачання озброєння, боєприпасів та техніки Україні. Про це Залужний повідомив у Facebook:

“Сьогоднішня (30.04.2022 р. – ред.) телефонна розмова з Головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі дала можливість у черговий раз звірити годинники щодо постачання озброєння, боєприпасів та техніки до України. Формування переліку потреб, система логістики, підготовка особового складу та використання наданих зразків зброї знаходяться під постійним суворим контролем.

Щиро вдячний нашим партнерам за допомогу, завдяки якій ми продовжуємо захищати Україну та весь цивілізований світ, свободу і демократію.

Ми також обговорили з моїм американським колегою перспективну модель Збройних Сил України. Вочевидь, ми змушені відмовлятися від радянської зброї та техніки і переходити на НАТівські зразки. І чим раніше розпочнемо цей процес, тим швидше завершимо.

Я також поінформував генерала Міллі про важку ситуацію на сході нашої держави, зокрема на Ізюмському та Сєвєродонецькому напрямках, де противник зосередив максимальні зусилля та найбільш боєздатні угруповання. Попри всю складність ситуації, ми забезпечуємо оборону, утримуємо зайняті рубежі та позиції”.

Джерело

Автори