Динаміка втрат російських окупаційних військ у травні

Олександр Коваленко / Інформаційний спротив

Завершується третій тиждень травня, і вимальовуються очевидні та ймовірні рекорди втрат окупантів.

Очевидно, що цього місяця РОВ матиме абсолютний рекорд із втрат особового складу, який перевищить 30 тисяч, або їх середньостатистичний місячний мобілізаційний потенціал. Мабуть, травень може стати першим місяцем, протягом якого компенсацію втрат за підрозділами не буде виведено в нуль, не кажучи вже в плюс, а вперше за довгий час піде в мінус.

Дуже близький абсолютний рекорд із втрат артилерії, що зумовлено надходженнями боєприпасів та інтенсифікацією контрбатарейної боротьби. Хоча з нашого боку проблем продовжує вистачати, як із недостатньою кількістю засобів ураження, так і поки що неповним та непропорційним забезпеченням підрозділів БК, що обумовлено повільними постачаннями.

Цілком імовірно, цього місяця буде встановлений рекорд і зі знищення автомобільного транспорту, який частково чи повністю у підрозділах РОВ почали замінювати ББМ, а тому й частіше виноситися.

Власне, травень обіцяє бути вельми результативним. Але головне, це перший місяць, який і справді зможе завести в мінус за багатьма показниками компенсації втрат, а не лише за показником особового складу.

Графики: Мінфін

Джерело

Автор