Марина Порошенко та творці анімаційної стрічки запросили 350 дітей переглянути мультфільм «Викрадена принцеса»

Анімаційний мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» – перший повнометражний український анімаційний фільм, який найближчим часом вийде у прокат більш ніж у 40-ка країнах світу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент України Петро Порошенко зустрівся з Послами Великої сімки (G7) (фото, відео)

Президент України закликав країни G7 засудити та не визнавати російські вибори в окупованому Криму.

Поділитися:
Share
Читати далі

Диалог, которого не было

– Тут из британского посольства несколько раз звонили, Владимир Владимирович.
– Скажи им, что я уехал… Улетел на Луну. Короче, помнишь хохму «прачечная-хреначечная», вот и включи дурака, типа не туда попали.

Поділитися:
Share
Читати далі

Прописка как наследие совка

Коррупция появляется не там, где есть коррупционеры, а там, где на поверхности лежит схема коррупционного заработка, в котором участники схемы вынуждены носить деньги решающим участникам для того, чтобы их вопрос реализовался согласно их желанию.

Поділитися:
Share
Читати далі

Небезпека популізму

Політики словоблудно почали змагатися в ґаслах, як за “10 кроків врятувати Україну”. І скотяться до “зємля крєстьянам, фабрікі рабочім, мір народам”. Немає таких 10 кроків, і 100 немає.

Поділитися:
Share
Читати далі

Главная победа российской пропаганды

Когда великой непобедимой скрепостании в вашем мире ничего не делается, и всё ей нипочём, а у нас что бы ни произошло, так сразу Жоооопаааа, то это означает, что у вас в голове Раша Тудэй пустила корни.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ветерани зігнали ряджених

Серед затриманих 117 учасників протесту реальними учасниками АТО (а не дядьками в мультикамі) виявилися 11 осіб. Всього. Все решта – ряджені. Жодних підтверджень про їхню участь в АТО надати ці люди не можуть. Ніяких.

Поділитися:
Share
Читати далі

Про цивілізовані акції протесту в день виборів в країні-вбивці

Гасло повинно бути одне: «Ви йдете голосувати за вбивцю». Ви принесете користь власній державі та допоможете її об’єднанню в боротьбі за незалежність, проти зовнішнього агресора. Вашу акцію точно НЕ покаже російське ТВ.

Поділитися:
Share
Читати далі

“Сатана” Москву не захистить

Москва тихою сапою почала утилізацію ракет, які були колись страхопудалом для всього демократичного світу – ракету Р-36М “Воєвода”, або за класифікацією НАТО – “Сатана”.

Поділитися:
Share
Читати далі

Об актуальном внешкольном образовании

Если не делать это сейчас, мы получим очередное поколение ненужных людей, которые умеют только ныть, мутить и голосовать за популистов и против барыг.

Поділитися:
Share
Читати далі

Новости дня. 12 марта 2018 года

Отравление бывшего российского разведчика Сергея Скрыпаля и его дочки. То, что ноги покушения почти наверняка растут из России, – было понятно сразу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Синдром “Гаді”

“Наша Надія” п’ятами накивала… Накивала тому, що її тільки хотіли допитати у справі Рубана. Ну так, звісно, винувата сама “Наша Надія”. А ви не винуваті? Ну ті, хто розказував, що “Наша Надія” проти путіна, а якщо ти проти неї, то ти за путіна?

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео