Поліція розшукує двох осіб за підозрою в смертельному пораненні чоловіка у Печерському районі Києва

Інцидент стався на вулиці Лютеранській, 30, у дворі біля елітного позашляховика в глухому закутку, що знаходиться в самому центрі урядового кварталу.

Поділитися:
Share
Читати далі

Головний сервісний центр МВС презентував інтерактивну мапу суб’єктів обов’язкового технічного контролю

ОТК підлягають певні категорії транспортних засобів, що беруть участь у дорожньому русі та пройшли державну реєстрацію, зокрема: легкові автомобілі, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів (таксі), вантажні авто незалежно від форми власності, автобуси та спеціалізовані транспортні засоби, що перевозять небезпечні вантажі.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ми їм нічого не винні, і вони нам нічим не корисні

Їх проблеми з Путіним говорять лише про те, що у них проблеми з Путіним. Що це для нас? Нічого, це нас не стосується. У нас немає проблем із Путіним, у нас проблеми з Росією. Їх ціль – Росія без Путіна, наша ціль – світ без Росії.

Поділитися:
Share
Читати далі

Корову перед тем, как доить, кормят и за ушами чешут

Для того, чтобы бизнес вышел из тени, ему для начала нужно создать условия для выхода и комфортной работы в белую. Наведите порядок на таможне, приструните силовиков, сделайте красиво в налоговой — бизнес сам из тени выйдет.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент України провів телефонну розмову з Віце-президентом США

Віце-президент Майкл Пенс відзначив, що США і надалі підтримуватимуть Україну у її боротьбі за територіальну цілісність та суверенітет. Він також відзначив прогрес України у впровадженні реформ, зокрема у створенні Антикорупційного Суду.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Сьогоднішній день – яскрава демонстрація, як змінилася Україна» – Президент передав перші ліцензії на 4G (фото)

«Україна повертається в Європу, в тому числі і за рівнем ІТ-технологій», – зазначив Петро Порошенко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Русскомирский десант в Украине

Нужно ужесточить правила проживания и работы в Украине для всех этих “беженцев”, иначе они притянут сюда свой русский мир или “другую россию”.

Поділитися:
Share
Читати далі

В борьбе нервов Кремль выхватил пистолет первым (видео)

Кремль фактически провел операцию по запугиванию, похитил Президента Украины и манипулировал им позже для обоснования своей агрессии.

Поділитися:
Share
Читати далі

У Харкові СБУ припинила діяльність мережі псевдореабілітаційних центрів (фото, відео)

В реальності псевдореабілітаційні центри взагалі не надавали медикаментозного лікування. Серед пацієнтів були люди з тяжкими захворюваннями, зокрема з гепатитом, туберкульозом, ВІЛ. “Допомога” полягала у постійних молитвах та здійсненні сумнівних релігійних обрядів.

Поділитися:
Share
Читати далі

У Києві СБУ затримала бізнесмена за забезпечення медикаментами бойовиків «ДНР» (фото)

За свої оборудки бізнесмен намагався отримати з українського бюджету відшкодування ПДВ на суму майже чотири мільйони гривень.

Поділитися:
Share
Читати далі

На Луганщині розпочато спеціальне досудове розслідування стосовно так званих суддів «ЛНР»

Так звані судді здійснюють правосуддя від імені «ЛНР» та виносять незаконні рішення, що суперечать принципам Конституції України та іншим законодавчим актам України.

Поділитися:
Share
Читати далі

Прокуратура Києва через суд вимагає зупинити незаконне будівництво на території парку «Голосіївський»

На землях природно-заповідного фонду забороняється будь-яка діяльність, яка негативно впливає або може негативно впливати на стан природних об’єктів чи перешкоджає їх використанню за цільовим призначенням.

Поділитися:
Share
Читати далі

Брифінг представника Управління правового забезпечення Генштабу ЗСУ щодо Операції Об’єднаних Сил

Нові повноваження, які надаються українським військовослужбовцям в рамках реалізації положень Закону України про реінтеграцію Донбасу, будуть використані з суворим дотриманням чинного українського законодавства.

Поділитися:
Share
Читати далі

Викрадено скульптурну композицію Лесі Українки з меморіального будинку в Києві

Унікальне погруддя Лесі Українки з пам’ятною дошкою, була встановлена в 1971 р. до 100-ліття від дня народження письменниці, що відзначалося на рівні ЮНЕСКО.

Поділитися:
Share
Читати далі
Share