Злилися красиво (фото)

Тепер грузинський піп Гапон в Нідерландах жере кокс, а ті, кого він обдурив, за напади на поліцію, штурми Жовтневого, зберігання зброї отримають судимість на все життя. І по заслузі. І буде наука іншим бажаючим покачати перевороти на бабки Курченко.

Поділитися:
Share
Читати далі

Клімкін запропонував Польщі заборонити Пілсудського і Армію Крайову

Жодних об’єктивних причин для погіршення відносин з Польщею немає. А от суб’єктивні є. У тих, хто намагається привласнити право на історичну істину. Користь від українсько-польських суперечок може отримати лише одна сторона. Це Росія.

Поділитися:
Share
Читати далі

Закон “Купуй олігархічне”

«Через такий закон ви втратите конкуренцію серед учасників ринку… Популісти, які говорять, що законопроект «Купуй українське» хороший для України, вам просто брешуть», – сказав посол ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі.

Поділитися:
Share
Читати далі

Петро Порошенко провів нараду на підприємстві «Укртрансгаз» (фото, відео)

«Я дуже дякую українцям за національну солідарність, яку вони проявили вчора, відгукнувшись на звернення щодо скорочення споживання газу. На 25 млн кубічних метрів газу вчора Україна скоротила споживання», – зазначив Глава держави

Поділитися:
Share
Читати далі

Вас хтось дурить, хлопці

Нерозумним чубатим головам вчергове підміняють “традиції державотворення” хуторянськими “традиціями державоруйнування”. Нам вже не раз наробив біди такий менталітет всім незадоволених кріпаків.

Поділитися:
Share
Читати далі

Акция #прикрути сработала. Акция #открути тоже сработала

Реакция слизи показала, зачем раскручивалась зрада эти четыре года. Чтоб убить готовность к сопротивлению. Для этого и нужна была деморализация. Для этого и ныл Касьянов, для этого гонял зраду Бутусов, на это работали лещенки, соболевы, семенченки.

Поділитися:
Share
Читати далі

Поліція проводить слідчі дії під Верховною Радою у рамках розслідування декількох кримінальних проваджень (фото)

Під час проведені слідчих дій на вулиці Грушевського слідчо-оперативна група знайшла два предмети схожі на гранати.

Поділитися:
Share
Читати далі

Президент провів нараду у зв’язку із заявою «Газпрому» щодо розірвання контракту з НАК «Нафтогаз України» (фото)

«Ми впевнені, що контракт не буде розірваний. Ми впевнені, що транзиту нічого не загрожує. Україна в черговий раз твердо підтвердила свій статус як надійного постачальника», – наголосив Президент.

Поділитися:
Share
Читати далі

Українець, #ПРИКРУТИ газ на пару днів! Україна ж понад усе?!

Чи варта дискредитація Газпрому, чи варта можлива зупинка Північного потоку-2, чи варте збереження ГТС України, збереження сотень тисяч робочих місць і мільярдних доходів… чи варте все це того, що ви на 2 дні скрутите батареї?

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео