“Класичні журналісти” та інфоволонтери майже по Дарвіну

Дарвін із задоволенням спостерігає за боротьбою двох видів, котрі одночасно займають нішу інформації: “класичних журналістів” та інфоволонтерів.

Поділитися:
Share
Читати далі

О теплой ванне для тех, кто путает теплое и мягкое

Теплая ванна – это не прихоть и не цель для Порошенко. И я его ни в коей мере не обвинял. Я просто хочу, чтобы он в нее не попал. Это обычные побочные явления государственной машины.

Поділитися:
Share
Читати далі

Втома. Трагедія про “українську” “журналістику”

Берег моря. Ревуть птахи, моржі та “українськи” “журналісти”. Виходить Фредеріка Могеріні в білій туніці.

Поділитися:
Share
Читати далі

Чому я підтримую Президента та приймав участь у зустрічі?

Особисто для мене другий термін Порошенко – це наявність або відсутність моєї країни.

Поділитися:
Share
Читати далі

Слепые игры самоубийц

Уничтожить нас сложно. Проще поручить это нам самим. Мы потихоньку, но с энтузиазмом, осваиваем нишу группового суицидального риска. Не поодиночке – все вместе. И не хотим этого замечать. И с этим надо что-то делать.

Поділитися:
Share
Читати далі

Мы вам не Олешко!

Порохоботы – это про критику, а не про спасибо Великому Кормчему за то, как колосится картофель на полях. Это сигнал не Олешко, это сигнал Президенту – мы не хотим, не собираемся и не будем вас любить. Мы хотим, собираемся и будем вас критиковать.

Поділитися:
Share
Читати далі

Диалог, которого не было

– А чому шафа жовта, якщо у мене вдома коричнева?!. Ви сказали, що міни 120 мм, а як ви це з’ясували без штангельциркуля?.. До речі, чому міни сірі, а самі міномети зелені?
До кінця прес-конференції залишалась ще година…

Поділитися:
Share
Читати далі

Даже если вы не на фронте – вы на войне

Отрезвление после первой информационной войны произошло после тысяч погибших. Что понадобится, чтобы отрезвить людей в этот раз? Какую цену заплатить?

Поділитися:
Share
Читати далі

Як Гриценко Юлін заколот провалив

От неякісно ми всі ставимося до Анатолія Гриценка. «Онотолє», «настаящій палковнік», «старик Мостовий» – як там іще його називають? А був момент, коли в руках пана Гриценко було, без перебільшення, майбутнє України – але з цього поля бою цей полководець ганебно втік.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео