На Запоріжжі СБУ блокувала вивезення з України товарів військового призначення (фото)

Спецслужби РФ та представники російських військово-промислових компаній намагались організувати канал поставок з України виробів, необхідних для забезпечення військово-морського флоту Росії.

Share
Читати далі

У Києві СБУ викрила координатора мережі антиукраїнських Інтернет-ресурсів

Мешканець столиці з 2015 року за матеріальну винагороду систематично розміщував на сторінках соціальних мереж заклики до захоплення державної влади, підтримки військової агресії проти України. Він «залучив» до поширення антиукраїнського контенту ще кількох чоловік.

Share
Читати далі

СБУ викрила організоване угруповання на інспіруванні штучних міжнаціональних конфліктів (фото)

Учасники угруповання причетні до здійснення низки актів вандалізму щодо об’єктів польської та єврейської культурно-релігійної спадщини на території Сумської та Волинської областей.

Share
Читати далі

На Харківщині СБУ припинила діяльність агентурної мережі російських спецслужб (відео)

До складу мережі входило троє місцевих мешканців, один з яких був діючим офіцером Національної поліції в Харківській області.

Share
Читати далі

Савченко – наша проблема или наша часть решения проблемы

Не важливо хто ви: порохобот чи прибічник Свободи, любитель радикалів чи член Самопомочі. Важливо на чиєму ви боці: за Україну чи за совок і рассею… Зараз відстоюйте свою Батьківщину, бо іншої в нас немає, та й не треба нам іншої!!!

Share
Читати далі

Невыученные уроки трущоб

Сейчас много разговоров о безусловном доходе. Но что вырастет, когда исчезнет мотивация предпринимать усилия, чтобы заработать на жизнь?

Share
Читати далі

Пробный шар

Не расслабляйтесь. Это не только «проба». Это предупреждение. Как может быть. Точнее, как, вполне вероятно, будет. Просто нужно подходящее время, и соответствующий настрой в стране. И первое, и второе мы радостно готовим своими же руками.

Share
Читати далі

Петро Порошенко відреагував на надання Верховною Радою згоди на арешт Н. Савченко

«Дякую за врятовані життя людей внаслідок запобігання масовим терактам і викриття російської спецоперації проти України», – Президент працівникам СБУ та Генпрокуратури.

Share
Читати далі

Генеральний прокурор повідомив про підозру народному депутату України Н. Савченко (відео)

Враховуючи наявність установлених ризиків перешкоджання Н. Савченко кримінальному провадженню буде подано клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без визначення застави.

Share
Читати далі

Украина – не полигон для перманентных революций

Мы никогда не построим цивилизованное общество, если не поймём, что всему свое время, и время всякой вещи под небом: время убивать, и время врачевать; время разрушать, и время строить.

Share
Читати далі

Держава та суспільство повинні захищатись разом

Деструктив Савченко ніяке не психологічне відхилення, а чітко прорахована програма дискредитації наших інститутів та підтримка ментального хаосу в певній кількості чубатих голів.

Share
Читати далі

Тимошенковский стрелок

Не спешит стрелок досиживать оставшиеся 2 года. Ждет, что распропагандированные дурачки внесут его мамку на трон, после чего можно будет вернуться с триумфом. Тут веселее, тут можно охотиться с ружьем на избирателей, которые после веселых и успешных сафари голосуют за мамок таких охотников.

Share
Читати далі

Об убогости пацифизма

Мы не можем взять бабки, отложенные на войну, и потратить их на дома. Мы вкладываемся в войну не потому, что мы милитаристы и нам плевать на возможность осчастливить всех вокруг, а потому, что мы хотим быть свободными, живыми, и потому, что счастливым себя сделать можешь лишь ты сам.

Share
Читати далі
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial