10 хороших новин 23.09.2022

Валентина Емінова

✔ Непереможна українська армія відбила атаки копрокадаврів у районах населених пунктів Куп’янськ, Зайцеве та Новомихайлівка. Крилаті козаченьки і артилеристи тим часом старанно очищували котли для нового російського фаршу. Прилетіло на 12 скупчень, 4 пункти управління, три склади боєприпасів і дві зенітні батареї.

✔ Також непереможна українська армія звільнила від лаптів село Яцьківка на Донеччині і повернула контроль над позиціями біля Бахмуту.

✔ Мелітопольські партизани підірвали крису, разом з її чоловіком, у їхній же норі. Криса після окупації очолила залізничну станцію, допомагала підвозити озброєння і вивозити вкрадене зерно. А крис працював під її началом. Ще нещодавно вони, перелякані, зверталися до всіх зрадників Мелітополя із закликом не здаватися.
Тепер вони з нетерпінням чекають на вас у пеклі, дорогіє саатєчєственнікі.

✔ Наша нова постійна рубрика «гІєна огнєнная». Мобілізовані лапті у Южно-Курильську так воодушевілісь скорой відправкой на війну, що вже зараз почали відпрацьовувати одне на одному секретні прийоми рукопашного бою з легендарної російської школи бойових мистецтв «Бояришная сінєва». Вашій увазі секретний прийом «крадущійся лапоть, затаївшийся абізян». Дуже секретний, у перший раз потрапив на камери. Очевидно, це тренуються майбутні рядові підрозділу з розмінування території 😂.

✔ Штати відправляють в Україну велику партію боєприпасів літаками С-17 Globemaster III. Що летить, не повідомляється, лаптям має бути сюрприз.
Як-то кажуть, до нас летять високоточні імпортні боєприпаси, і до них летять високоточні імпортні боєприпаси, але є нюанс.

Фото: Міністерство оборони США

✔ Туреччина закликає забрати в Росії право вето у Радбезі ООН. В Ердогана звісно свої гешефти, але приємно, коли вони співпадають з нашими (а не так, як коли вони масово впускають у країну русню і навіть не здають нам точки для найкращого сафарі).

✔ Наша постійна рубрика «командырявые». У Сватовому затрьохсотився командир 144 мотострілецької дивізії 20 загальновійськової армії генерал-майора Цоков. Всі надії тепер на каральную російську медицину.

✔ Фінляндія заарештувала активи компанії «Яндекс» путінських друзів Ротенбергів і закриває лаптям в’їзд за туристичними шенгенськими візами. Ховайтеся від мобілізації на болотах, там для вас атмосфера майже як вдома.

✔ Toyota пішла з балалайні і закрила свої заводи і офіси. Якраз ідеально підгадали під початок мобілізації, тепер ніхто без роботи й не залишиться. Але родичам, мабуть, буде обідно, що замість тойоти їм потім за двохсотого все одно видаватимуть жигулі.

✔ Українські ППО збили ще шість іранських безпілотників на східному і південному напрямках. Всього вже мінімум десять цих імпортних руснявих шушпанчиків, куплених за дурні гроші з відчаю, перетворилися на металобрухт. З лаптів всі ржуть, Ірану ганьба (бо хто це після такого купить, крім Лукашенка), непереможна українська армія знову красавчики.
Я думаю, що підрозділи мобілізованих лаптів треба теж називати «бригада Shahed-200», зображення того самого дрона на шеврон і девіз «бригада Shahed – перед смертю як слід пожужжи».
Пацани з Южно-Курильська точно б зацінили 😊.

Пам’ятайте, брак русофобії шкодить майбутньому. 😉

Автори