Адаптація до брехні

Helgi Sharp

Слуги народу вважають, що присутність агресора у ПАРЄ Україні аніяк не заважатиме, і до цього треба нібито “спокійно адаптуватись”. Про це сказав народний депутат від цієї політсили (колишній дипломат) Богдан Яременко.

Сцуко, Британія вже заявила, що Ерефію треба виключити з ПАРЄ тільки за останні події у Москві. Польща, Грузія, країни Балтії та Скандинавії на всіх майданчиках наполягають на цьому, а наш провідний парламентський дипломат пропонує “адаптуватись”. Чому ж одразу не “адаптуватись” до перетворення України на Малоросію, до анексії Криму, до щоденних обстрілів Донбасу? Водиці трускавецької перепили чи карпатського повітря перенюхали бенеді новоспечені? Може Яременко ще у Страсбурзі цьомки зі Скабєєвою зробить?

Не витримав і зателефонував знайомим дипломатам у МЗС, де попросив підтвердити чи спростувати позицію нардепа щодо необхідності “адаптування” до вільного висловлювання росіянами своїх побрехеньок у Європарламенті. Запевнили, що депутата “неправильно зрозуміли”…

Неправильно? То навчить вже їх висловлюватись так, щоб розуміти правильно. Мендель, Яременко, Богдан теревенять, що зранку заманеться? Чи те, що в них на язику, у ляльковода в голові?

Якщо вони й надалі пропонуватимуть нам “адаптуватись” до колабораціонізму, брехні та гри за чужими правилами, у польоті “адаптуватимуться” до сусідства з Азіровим. Якщо встигнуть.

Автори