Конкуренція за фахівців для війська. В Україні активно відкривають рекрут-центри

Тема рекрутингу до війська останні пів року неабияк популярна. Від розміщень вакансій у соцмережах бригади перейшли до запуску в тилових містах рекрут-центрів. Що це дає і з якими запитами приходять.

Читати далі

Санкції на часі. 20.06.2024

Південна Корея може розпочати пряме постачання зброї Україні, в тому числі систем ППО, після укладання путіним угоди з КНДР. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 20.06.2024.

Читати далі

«Цукорок», що дає шанс вижити в бою!

Такі пристрої потрібні на кожну машину, кожен бліндаж, кожній групі. Потреба – сотні тисяч! Ми хочемо замовляти 2000 штук кожні два місяці. Допоможіть нам врятувати якнайбільше наших захисників!

Читати далі

Порошенко передав новітні дрони батальйону ударних БПЛА «Ахіллес» (фото, відео)

Лише за травень на Харківщині, відбиваючи росіян у районі Липців, бійці батальйону уразили 557 цілей противника – техніку, БК, ворожі фортифікації та особовий склад.

Читати далі

Танки-черепахи і повернення до тактики Першої світової

рф намагається адаптуватися до сотень українських дронів і прорвати позиційний фронт, але деградує до Т-62 і Т-55, які використовує як живий щит, що майже не в змозі вести танковий бій.

Читати далі

Порошенко візьме участь у міжнародній виставці озброєнь Eurosatory 2024

Заплановано переговори з провідними світовими виробниками високотехнологічної зброї та амуніції, обговорення перспектив укладення контрактів, спрямованих на зміцнення військового потенціалу ЗСУ.

Читати далі

Підрозділ Шалених Котів відкриває вакансії

Хочете вписати своє імʼя в історію України? Тоді вам до нас. Один із підрозділів ДШВ розширюється, тож зʼявилися вакансії, так або інакше повʼязані з дронами, та навіть на тилові та штабні посади.

Читати далі

Новости из США. 18 июня 2024 года

• Трамп обещает остановить помощь Украине и решить все мировые проблемы «еще до инаугурации» • Спикер Джонсон назначил двух ультраправых республиканцев в комитет по разведке • Байден собирается издать указ о том, что нелегальные иммигранты, являющиеся супругами граждан США, смогут оставаться в стране и подавать заявления на получение статуса постоянных жителей • НАТО и Украина

Читати далі

Карта ИГИЛ в руках Кремля

российские спецслужбы, видя рост мусульманского населения в стране, ведут активную работу по кураторству террористических сетей, изобретая пресловутый «украинский след» или «руку коварного Запада».

Читати далі