Похоронні хроніки московії 21.06.2024

Серед лідерів із втрат Краснодарський край і Башкортостан. Якщо виключити у втратах Краснодарського краю «вагнерівців», яких набирали звідусіль, найбільших втрат зазнає Башкирія. Все те саме питання – заради чого?

Читати далі

Санкції на часі. 21.06.2024

США дозволили Україні використовувати американську зброю для ударів по російських силах, що атакують не лише Харківську область, а й інші райони. Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій станом на 21.06.2024.

Читати далі

Ми маємо захистити пам’ять про Воїнів

Кейс вандалізму на Аскольдовій могилі й про те, що війни виграють не лише ті, хто беруть гору на полі бою, а й ті, хто виборює можливість розповісти свою правду про війну і захистити цю пам’ять від наруги і переписування.

Читати далі

Нет третьей опции

Суммарная зарплата 4-х руководителей госкомпании “Укрэнерго” – 8.5 млн гривень. Или мы вместе ведем войну на выживание, несем тяготы и лишения, или вы, прикрываясь войной, живете свою единственную жизнь в кайф, а там трава не расти.

Читати далі

Паризькі зустрічі Петра Порошенка (фото)

Ключовими темами всіх зустрічей стали першочергові потреби Збройних Сил України, адвокація якнайшвидшого запрошення України до членства в НАТО, енергетичні проблеми України та спільне оборонне виробництво.

Читати далі

росія погрожує країнам НАТО ядерною зброєю, але захисту від удару у відповідь у неї немає

З урахуванням деградації всієї російської ядерної тріади, кожна російська ядерна ракета, запущена, наприклад, по Берліну, має досить велику ймовірність зробити недоліт і впасти на який-небудь Вороніж.

Читати далі

Путінські пропагандисти мають відповісти за злочини в Україні – Atlantic Council

Щоб захистити українців та інших жертв і запобігти подальшим збройним конфліктам, які підживлюються пропагандою, міжнародне співтовариство має розірвати коло реальної чи уявної безкарності росії.

Читати далі

Інвестиції з примусу

Завдяки чому під час війни в Україні зросли іноземні інвестиції? Чи є в цьому заслуга державної політики?

Читати далі

Как Россия собирается нас обыгрывать на длинной дистанции

Мы имеем дело с комплексной политикой превращения российских музеев в инструмент ведения и обслуживания войны. Что происходит и как выглядит? Что с этим делать?

Читати далі

Вояж путина в КНДР и время замечательных историй

Порождают эти истории в первую очередь российские пропагандисты, а сердобольные местные графоманы их затягивают в наше информационное пространство.

Читати далі