«Європейська Солідарність» – партія, яка перемагає та об’єднує всю Україну (фото, відео, інфографіка)

«Європейська Солідарність» є тією партією, яка об’єднує всю Україну, яка представлена в усіх обласних радах, і це вже остаточно. Це єдина партія, яка представлена всюди – обласні ради, міські ради обласних центрів, міські ради таких міст як Кривий Ріг, Краматорськ, Слов’янськ, Старобільськ і багато інших міст. «ЄС ні за яких обставин не буде формувати коаліцію ні зі «Слугами народу», ні з ОПЗЖ, ні з будь-яким іншим прокремлівським проектом. «Європейська Солідарність» виступає за єднання всіх проукраїнських патріотичних сил, щоб захистити наших громадян від корупції, свавілля та безпорадності центральної та місцевої влади!», – наголосив керівник Центрального штабу партії Олександр Турчинов.

Поділитися:
Share
Читати далі

Громадськість та народні депутати закликають повернути фінансування Архіву національної пам’яті

Представники культури, науки, медіа та парламентарі оприлюднили відкрите звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів, в якому наголошують, що приміщення Архіву національної пам’яті потребує реконструкції, та висловлюють стурбованість, що у проєкті Державного бюджету на 2021 рік не виділено коштів на будівництво інституції. 

Поділитися:
Share
Читати далі

Псевдоопитування Зеленського було прихованою агітацією (відео)

І грало на популяризацію однієї з партії. Вперше з 2014 року маємо зауваження БДІПЛ/ОБСЄ щодо виборчої кампанії. Зеленський не впорався з важливим завданням президенства – бути над процесами, бути гарантом, а не учасником.

Поділитися:
Share
Читати далі

Влада на рак не хворіє. Вона їм ставить

Гроші з державної програми по боротьбі з онкозахворюваннями за рішенням зеленого кабміну підуть Укравтодору. Вони гарячково намагаються врятувати хоч щось зі своїх провальних дій. І їм абсолютно наплювати, що ситуація з раком в країні стрімко летить до катастрофи. Чорний жарт про хороші дороги на цвинтар – давно вже не жарт. Наступного разу, панове, які голосують за клоунів, пам’ятайте, вони запросто можуть виявитися людожерами.

Поділитися:
Share
Читати далі

SHARP`s REVIEW – 27.10.2020

Вы помните Зеленского на инаугурации? Подтянутого, с горящими глазами, подпрыгивающего и целующего Лысого в лысину, а потом бодренько дающего команду парламенту: «Работать, су-ки!» Где этот энергичный лицедей?

Поділитися:
Share
Читати далі

Как и в 2014-м спасение нас самих в наших руках

Если кто-то из вас будет на грани, то я буду звонить Лесе Литвиновой, которая как та девочка, которая ходит по берегу и бросает выброшенные на берег морские звезды обратно в море. В очередной раз Леся выкупает кислородные концентраторы по достаточно сносной цене. И когда она бросает клич о сборе денег на очередной концентратор, а вы бросаете деньги на ее клич, вы помогаете не ей, вы помогаете себе, в первую очередь, остаться человеком. И даже если вы не заболеете или заболеете, но вам не понадобится кислородный концентратор, вы будете знать, что благодаря вам кто-то, вдохнув кислород, остался жив.

Поділитися:
Share
Читати далі

Финансирование от МВФ можно не ждать

Есть вопросы к независимости НБУ. Транша действительно нет. Вопрос по Украине не обсуждался, встречу отменили. Говорить с Шевченко не о чем. Да и никто не хочет. А пока не будет финансирования и зеленого света от МВФ, шансы на получение бабла из других источников крайне малы. И позиция простая – вашему блохастому бабок не давать.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео
  • Усі категорії