Дизельна магія Ігоря Валерійовича

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Ну, Україно, вітаю. Як говорилося в старому радянському фільмі – відкривай амбари, бо прийдуть і заберуть все даром. Прийшов час збагачувати Ігоря Валерійовича Самі-знаєте-кого аж на 1 мільярд 593 мільйони грн щороку. Чому?

Бо 22 червня Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі може прийняти рішення про загороджувальне мито на імпорт дизпалива в Україну в обсязі 8,5%. У перспективі – більше.

Уявіть лише на мить! Дизпаливо, а за ним і все інше паливо подорожчають на 1-2 грн вже у липні та до 7-10 грн до кінця року, бо до мита зразу додадуться дефіцит палива, подорожчання логістики і ще 1001 деталь, яких зараз не помітно.

На Ігоря Валерійовича Самі-знаєте-кого працюватимуть навіть люди, які ніколи в житті не сиділи за кермом, бо автоматично подорожчає все. У першу чергу, продукти харчування, там скрізь закладається ціна палива. По-друге, подорожчає геть чисто все, що ви купуєте, бо товар до магазина треба довезти, а це теж ціна палива. А ще проїзд…

Витрати на паливо зростуть у середньому від 1,9 мільярдів грн в аграрному секторі до 4 мільярдів у секторі комерційному. Нафтогазова Асоціація втрати українців оцінює скромно – в 11 мільярдів грн. Концерн «Приват» натомість до кінця року в доларах США заробить 59 мільйонів. Вражає?!

Заробить просто так. За принципом «спіймав лоша – души не спіша».

А це ж іще не кінець історії. Зараз імпортери дизпалива і автомобільного газу сплачують державі чималі податки. В разі впровадження загороджувальних мит вочевидь пожвавиться імпорт палива з Європи. І – бінго! – 70% потужностей з перевалки соляри належить концерну «Приват». А як Ігор Валерійович Самі-знаєте-який сплачує податки – дивіться нещодавню передачу програми «Схеми» під назвою «Країна мрій».

Чому ж українці будуть збагачувати Ігоря Валерійовича Самі-знаєте-кого? А де вони подінуться? Ігор Валерійович володіє практично Святим Граалем – каналом, широко відомим як «Плюси». Це дивовижний канал – він здатний українців переконати у чому завгодно. Навіть у цілковитому маразмі. От сказали «плюси», що Порошенко – «барига і мародер, який убив брата». Результат – всі повірили. От говорять уже зараз «Плюси», що голова Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі Тарас Качка і міністр розвитку економіки Ігор Петрашко – посіпаки Москви і російські запроданці… І як ви думаєте? Кому повірять українці – здоровому глузду чи тому, що говорять «Плюси»?

Це дивовижна історія. Впровадити мито намагаються на підставі скарги компаній «Укргазвидобування», «Укртатнафта» і «Укрнафта». Експерти, проаналізувавши зміст скарг, знайшли там все – від маніпуляції даними до відвертої фальсифікації. Але… «Правда – не те, що сталося, правда – те, що написали газети». «Плюси» сказали, що скарги правильні, та що мито покликане забезпечити енергобезпеку, значить, так і є. А той, хто не згоден, – запроданець Кремля. Кожні «Плюси» підтвердять.

Ми увійшли в дивовижну еру. В часи, коли той, хто має рейтинговий телеканал, має все. Вибори президента країни, більшість у Верховній Раді, рішення судів, рішення уряду на свою користь. Характерна деталь – місяць тому Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі намагалася відмовити цим намірам впровадити мито на імпорт дизпалива, – відтоді керівництво комісії наразилося на потужну піар-компанію. «Плюси» зробили з них «зрадників і запроданців». І от тепер…

Хто залишиться в Україні владою? Власники телеканалів, як у романах Стівена Кінга? Чи все ж таки український народ? Чекаємо 22 червня.


Кирилл Данильченко

Бородатая бабушка мелет медленно, но верно. И давление на НБУ, и спам правками, и попытки вернуть любимый банк так, что пришлось принимать отдельный закон, а теперь еще и многомесячная эпопея по поводу заградительной пошлины на топляк. Игорь свет Валерьевич требует ушатать 8.5% заграждения, мотивируя, через «Плюсы», что это бизнес агрессора. Интересно получается – киловатты через Беларусь и РФ хорошо, а нефть и продукты из нее плохо.

Хотя не высшая математика почему – у Коломойского единственный работающий НПЗ, полторы тысячи заправочных станций в единой сети и добрая половина мощностей по перевалке топлива у группы «Приват». Закрой импорт, и он монополист со всеми вытекающими. «Укртатнафта», «Укрнафта» и «Укргаздобыча» требуют сразу ввести 8.5%, а до 2024 года аж 25 %.

Межведомственная комиссия по торговле и министр экономики Петрашко брыкаются, потому что не сильно хотят отвечать за рост цен, дефицит и падение логистики. Тем более что и так ясно, что без беларусов и поставок из стран Балтии Кременчугский НПЗ не вытянет – там годами то небольшой рост, то падение производства. А значит, будет рост цен – специалисты оценивают от 2 до 5 гривен в течении года на каждом литре. Ударит по аграриям, по железной дороге и даже по армии. Но так даже лучше – можно ковырять всех причастных через медиа-холдинг, а прибыли – 40-60 млн. долларов в год класть на карман.

А Петрашки пусть разгребают дыры и кассовые разрывы. Налоги Игорь Валерьевич платит неохотно, и о пошлинах с акцизами импортеров пусть думает лошадь, у нее голова большая. Потом можно с ним судиться годами и получить хрен с маслом, – та же Укрнафта лидер по неуплате налогов.

Что меня удивляет во всем этом движении, как легко от Роттердамских барыг пациент прыгает к стратегически важному импорту энергии из РФ, сам закупает у россиян уголь и тут же клеймит на «Плюсах» топливо.

Зарплата маленькая, работаю за идею –
Идея в том, что я главный, и я всех имею. ©

 

Колаж © УП

Автори